Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Bebe-Jou Digitální koupací sada Sense Plus 8-dílná Griffin Grey

1 týden
4 590 Kč 3 793 Kč bez DPH

klubová s registrací 4 131 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1289991
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Bebe-Jou Digitální koupací sada Sense Plus 8-dílná Griffin Grey
Bebe-Jou Digitální…
4 590 Kč

Popis produktu

Kompletní designová digitální koupací sada Bébé-jou Sense. Najdete v ní 8 nezbytných produktů pro péči o miminko. Velká úspora oproti koupi po částech. 

Sada obsahuje: digitální vaničku Sense Edition a luxusní stojan z lakovaného buku, kyblík na plenky, sadu na manikúru, hřeben a kartáč, misku na mytí, box na vlhčené ubrousky a vypouštěcí hadici. Zkrátka vaše kompletní vybavení pro péči a koupání!

Koupání miminka bývá každý večer oblíbenou kratochvíli, na kterou se těší celá rodina. S vaničkou na stojanu se může odehrávat přímo v dětském pokoji a miminko nemusí být nikam přenášeno. Vanička se stojanem pak v pokoji zůstává delší dobu a její vzhled ovlivní dojem z pokojíčku. Designový stojan na vaničku Bébé-Jou Sense tento dojem vylepší, příjemnou kombinací plastu a štíhlých bukových nohou.

Digitální vanička Sense Edition:

Design, snadné použití a bezpečnost. Komfortní a propracovaná dětská vanička Bebe-jou Sense je vybavena speciálním systémem "CLICK-system". S pomocí tohoto inovativního systému můžete snadno a pevně umístit vaničku pouze na 2 kliknutí na stojan Bébé-jou Sense. Vaničku lze stejně snadno umístit na stojan, jako z něj sundat stlačením zobáčku na spodní straně stojanu.

Dětská vanička Sense Edition je vybavena inovativní digitální jednotkou s teploměrem a časovačem. Integrovaný teploměr měří teplotu vody i teplotu v místnosti. Tímto způsobem můžete svému dítěti vždy zajistit bezpečnou a příjemnou teplotu, ať už je vanička umístěna kdekoli. Informace se zobrazují na digitálním modulu pomocí bezdrátového připojení. Při vodních hrátkách se rychle zapomene na čas a proto je šikovný LED modul s dotykovou plochou také vybaven časovačem. Tak předejdete přílišnému vysušení jemné pokožky miminka, způsobenému příliš dlouhou dobou pobytu ve vodě.

Stojan Sense:

Velmi stabilní vanový stojan Sense má nohy vyrobené z lakovaného bukového dřeva s certifikací FSC. To dodává stojanu teplý moderní vzhled. Je vybaven praktickými pomůckami; vpředu je připevněn držák na ručníky. Prostorná plastová polička poskytuje dostatek místa například pro šampon, žínku, vodní hračky nebo koupací gel. To znamená, že máte po ruce všechny potřebné věci, abyste si s malým mohli v klidu koupání užít. Inovativní systém upevnění zajišťuje, že vanu lze snadno připevnit ke stojanu a stejně snadno sejmout. Po kliknutí můžete své miminko nerušeně a bezpečně koupat.

S odtokovou hadicí a kyblíkem na pleny s víkem vznikne ucelený sytém pro koupání vašich dětí. Jeho bezpečnost byla přezkoušena největší autoritou v oboru zkušebnictví, německou zkušebnou TUV. Stojan je určen pro koupání dětí do 18 kg.

Rozměr vaničky: 80 x 42 x 31 cm. materiál: PP., napájení digitální jednotky 2ks baterií AA (jsou přiloženy k jednotce)

Rozměr stojanu: 60,2x49,8x83,4 cm

Rozměr sady včetně obalu : 79,5x40x46 cm, Hmotnost : 5,183 kg

Zobrazit celý popis