Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Bebe Jou Digitální vanička Sense Edition Pale Pink

1 týden
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH

klubová s registrací 1 349 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1346875
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Bebe Jou Digitální vanička Sense Edition Pale Pink
Bebe Jou Digitální…
1 499 Kč

Popis produktu

Design, snadné použití a bezpečnost. Komfortní a propracovaná dětská vanička Bebe-jou Sense je vybavena speciálním systémem "CLICK-system". S pomocí tohoto inovativního systému můžete snadno a pevně umístit vaničku pouze na 2 kliknutí na stojan Bébé-jou Sense. Vaničku lze stejně snadno ze stojanu sundat stlačením systému na spodní straně stojanu.

Dětská vanička Sense Edition je vybavena inovativní digitální jednotkou s teploměrem a časovačem. Integrovaný teploměr měří teplotu vody i teplotu v místnosti. Tímto způsobem můžete svému dítěti při koupání vždy zajistit bezpečné a příjemné prostředí, ať už je vanička umístěna kdekoli. Informace se zobrazují na digitálním modulu pomocí bezdrátového připojení. Při vodních hrátkách se rychle zapomene na čas a proto je šikovný LED modul s dotykovou plochou také vybaven časovačem. Tak předejdete přílišnému vysušení jemné pokožky miminka, způsobenému dlouhým pobytem ve vodě.

Pokud koupíte spolu s vaničkou také stojan Sense, odtokovou hadici a kyblík na pleny s víkem, vznikne ucelený sytém pro koupání vašich dětí. Jeho bezpečnost byla přezkoušena největší autoritou v oboru zkušebnictví, německou zkušebnou TUV.

Napájení digitální jednotky: 2ks baterií AA (jsou přiloženy k jednotce)

Hmotnost: 1,56 kg

Rozměry balení: 80 x 42 x 31 cm

Zobrazit celý popis

Parametry

Barva růžové