Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

AKČNÍ DNY DUBEN 2017


V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI TYTO SLEVY:


KLIPPAN a AXKID
Ve dnech 6. - 10. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 15% na autosedačky, kočárky a doplňky finské značky KLIPPAN a švédské značky AXKID. Sleva platí pouze v uvedených dnech v našich prodejnách v Praze a Liberci, slevu lze uplatnit v uvedených dnech i pro objednávky přes e-shop. Pro uplatnění slevy přes e-shop uveďte v poznámce objednávky heslo „SLEVA KLIPPAN 15%“, slevu vám následně manuálně započítáme do objednávky. Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách stačí o slevu požádat před placením u pokladny.

ilustrační snímek

MOON
Ve dnech 6. - 10. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 10% na kočárky a doplňky německé značky MOON. Sleva platí pouze v uvedených dnech v našich prodejnách v Praze a Liberci, slevu lze uplatnit v uvedených dnech i pro objednávky přes e-shop. Pro uplatnění slevy přes e-shop uveďte v poznámce objednávky heslo „SLEVA MOON 10%“, slevu vám následně manuálně započítáme do objednávky. Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách stačí o slevu požádat před placením u pokladny.

JUNAMA
Ve dnech 6. - 10. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 6% na autosedačky, kočárky a doplňky značky JUNAMA. Sleva platí pouze v uvedených dnech v našich prodejnách v Praze a Liberci, slevu lze uplatnit v uvedených dnech i pro objednávky přes e-shop. Pro uplatnění slevy přes e-shop uveďte v poznámce objednávky heslo „SLEVA JUNAMA 6%“, slevu vám následně manuálně započítáme do objednávky. Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách stačí o slevu požádat před placením u pokladny.


FAKTUM
Ve dnech 6. - 31. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 10% na dětský nábytek a doplňky maďarské značky FAKTUM. Sleva platí pouze v uvedených dnech v našich prodejnách v Praze a Liberci, slevu lze uplatnit v uvedených dnech i pro objednávky přes e-shop. Pro uplatnění slevy přes e-shop uveďte v poznámce objednávky heslo „SLEVA FAKTUM 10%“, slevu vám následně manuálně započítáme do objednávky. Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách stačí o slevu požádat před placením u pokladny.

VENICCI
Ve dnech 6. - 16. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 10% na autosedačky, kočárky a doplňky britské značky VENICCI. Sleva platí pouze v uvedených dnech v našich prodejnách v Praze a Liberci, slevu lze uplatnit v uvedených dnech i pro objednávky přes e-shop. Pro uplatnění slevy přes e-shop uveďte v poznámce objednávky heslo „SLEVA VENICCI 10%“, slevu vám následně manuálně započítáme do objednávky. Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách stačí o slevu požádat před placením u pokladny.
 
ADAMEX a BEBETTO
Ve dnech 6. - 16. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 10% na autosedačky, kočárky a doplňky značek ADAMEXBEBETTO. Sleva platí pouze v uvedených dnech v našich prodejnách v Praze a Liberci, slevu lze uplatnit v uvedených dnech i pro objednávky přes e-shop. Pro uplatnění slevy přes e-shop uveďte v poznámce objednávky heslo „SLEVA ADAMEX 10%“, slevu vám následně manuálně započítáme do objednávky. Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách stačí o slevu požádat před placením u pokladny.

BRITAX, RÖMER a CAM
Ve dnech 6. - 10. 4. 2017 jsme pro vás připravili slevu ve výši 10-15% na autosedačky, kočárky a doplňky značek BRITAX a RÖMER a kočárkové sety značky CAM, informaci o této slevové akci najdete ZDE.

Uvedené slevy platí pouze na nové objednávky, slevu nelze uplatnit zpětně na již učiněné objednávky.
Po dobu akcí se zobratují v e-shopu ceny před slevou, sleva bude následně manuálně odečtena z objednávky.

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist