Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

AKTUÁLNÍ INFORMACE O OMEZENÍ SLUŽEB OD 12.4. DO 9.5.2021

Vážení zákazníci,

od 10.5.2021 jsou naše prodejny v Praze-Vysočanech a v Liberci opět otevřeny, při vstupu do prodejen je třeba dodržovat aktuální vládou nařízená hygienická opatření.

Níže napsaná opatření byla platná do 9.5.2021, aktuálně již NEPLATÍ:

z důvodu nařízení vlády ČR je aktuálně omezený prodej námi nabízeného zboží. E-shop nadále funguje bez omezení, naše kamenné prodejny v Praze a Liberci jsou otevřeny s omezenou prodejní dobou (viz info níže) a omezeným sortimentem k přímému prodeji. V našich prodejnách aktuálně můžete přímo zakoupit dětské oblečení, dětskou výživu, pleny, drogerii a zdravotnicképotřeby, dále vyzvednout objednávky z našeho eshopu, objednávky učiněné v našich kamenných prodejnách, vyřídit případné reklamace a zkonzultovat s našimi prodejci svoji poptávku po uvažovaných kočárcích, autosedačkách a dalším dětském zboží.

Do prodejen vstupujte s respirátorem či jinou ochranou úst a nosu dle nařízení vlády ČR a dodržujte vládou nařízené rozestupy. V prodejnách je k dispozici dezinfekce rukou a ochranné rukavice. Vstup do prodejen může být regulován v závislosti na aktuálním počtu zákazníků v prodejně, za případný snížený komfort při nákupu se předem omlouváme.

INTERNETOVÝ PRODEJ A OSOBNÍ OBJEDNÁVKY

I nadále je možné nakupovat veškeré námi nabízené produkty přes e-shop www.detskyraj.cz s možností zaslání zboží na adresu, nebo s možností osobního vyzvednutí v našich kamenných prodejnách v Praze-Vysočanech a v Liberci. U každé objednávky nad 990 Kč s doručením na adresu za vás zaplatíme přepravní náklady.

UPRAVENÁ PROVOZNÍ DOBA KAMENNÝCH PRODEJEN

Přímý prodej vládou povoleného zboží, výdej internetových objednávek a osobních objednávek učiněných na našich prodejnách lze v rámci zkrácené provozní doby realizovat přímo v našich prodejnách, bližší údaje o provozní době a kontakty najdete níže. Vyzvednutí učiněných objednávek se týká pouze a výhradně objednávek, u kterých od nás máte potvrzeno, že zboží je již připraveno k vyzvednutí na našich prodejnách. 

ODBORNÉ PORADENSTVÍ A DALŠÍ INFORMACÍ VÁM RÁDI POSKYTNEME NA:

Prodejna Praha-Vysočany | Po–Pá 10:00–19:00 h., So 9:00-18:00 h., Ne ZAVŘENO
T: +420 222 781 267
M: +420 603 422 354
E: info@detskyraj.cz  

 

Prodejna Liberec | Po–Pá 10:00–17:00 h., So 9:00-13:00 h., Ne ZAVŘENO
T: +420 485 133 586
M: +420 731 733 321
E: liberec@detskyraj.cz

 

E-shop www.detskyraj.cz | Po–Pá 07:00–16:30 h
M: +420 731 520 291
E: expedice2@detskyraj.cz 


Vzhledem k aktuální situaci a možné další úpravě nařízení vlády České republiky v následujících dnech se může situace měnit. Budeme vás průběžně informovat na našich stránkách a sociálních sítích.

Děkujeme za pochopení.

Tým Dětský ráj

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist