Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

BRITAX RÖMER A ZOPA SLEVA 10% 17.9.-20.9.2020

 

SLEVOVÉ DNY NA AUTOSEDAČKY, KOČÁRKY A DOPLŇKY BRITAX RÖMER A VEŠKERÉ PRODUKTY ZNAČKY ZOPA 17. 9. - 20. 9. 2020


SLEVA 10 % PLATÍ NA VEŠKERÉ PRODUKTY ZNAČKY BRITAX RÖMER VČETNĚ ZBOŽÍ V AKCI S VYJÍMKOU KOČÁRKŮ A KOČÁRKOVÝCH SETŮ B-MOTION 4 A B-MOTION 4 PLUS.

SLEVA 10 % PLATÍ NA VEŠKERÉ PRODUKTY ZNAČKY ZOPA VČETNĚ ZBOŽÍ V AKCI.

Uvedenou slevu ve výše uvedených dnech lze uplatnit při osobní návštěvě na našich prodejnách nebo při nákupu v našem e-shopu, sleva ve dnech akce nebude přímo zobrazována u položek v našem e-shopu, ale pokud nás v těchto dnech nemůžete osobně navštívit a chcete zvýhodnění využít, objednejte položku přes náš e-shop za aktuálně nabízenou cenu a my Vám sníženou cenu manuálně započítáme do objednávky. Podmínkou pro získání zvýhodněné ceny je napsat do poznámky v objednávce  „Akce 9-2020“. Před expedicí objednávky Vás budeme o konečné snížené ceně objednávky informovat. Na prodejnách budete o snížené ceně informováni slevovými terčíky na zboží. Sleva platí na skladové zboží i na objednávky. Slevu nelze nárokovat na dříve uskutečněné objednávky. Případné dotazy k této akci posílejte na adresu akce@detskyraj.cz.

Zveme všechny rodiče a miminka do kamenných prodejen www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 - Vysočany a Na Žižkově 4, Liberec-Rochlice na prezentační a prodejní dny výrobků výše uvedených značek. Na místě se můžete seznámit s téměř kompletním sortimentem autosedaček a kočárků Britax Römer. Využijte možnost porovnat a osahat si jednotlivé modely, vyzkoušet si třeba instalaci či naložení autosedačky nebo kočárku, o jejichž nákupu uvažujete, přímo do vlastního auta.

Prodejní slevová akce bude probíhat od čtvrtka do neděle 17. 9. - 20. 9. 2020, otevřeno bude v Praze čtvrtek, pátek 10.00 - 19.00 hodin, sobota, neděle 9.00-15.00 hodin, v Liberci čtvrtek, pátek 9.30 - 18.00 hodin, v sobotu 9.00 - 13.00 hodin.

Proč nakoupit v rámci této akce právě u nás?

 • Na prodejně stejné ceny jako v eshopu
 • Sleva 10% platí na veškeré položky uvedených značek včetně akčního či jinak zvýhodněného zboží kromě výjimek výše, reálně se tak dostanete u řady produktů na výrazně nižší cenu než u konkurence
 • Stejná sleva platí na skladové zboží i na objednávky
 • Před slevami původní ceny nijak neupravujeme
 • Bezplatná možnost uschování objednaného zboží na našem skladu do okamžiku porodu
 • Možnost vyzkoušení autosedačky či kočárku přímo do Vašeho auta
 • Nezávislé odborné poradenství
 • Doprava v ČR zdarma u objednávek od 990 Kč
 • Prodávané zboží výhradně z oficiálních dovozů s plnou zárukou i pozáručním servisem
 • Bezproblémové parkování před prodejnou
 • V Praze otevřeno v sobotu i neděli 9.00 - 15.00

  Návštěva u nás se Vám vyplatí, těšíme se na setkání s Vámi!

 

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist