Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

BRITAX RÖMER, CAM, NEONATO, ZOPA SLEVA 15% 12.9.-15.9.2019

SLEVA 15% NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ BRITAX RÖMER, ZOPA, CAM A NEONATO 12. 9. - 15. 9. 2019

SLEVA 15% PLATÍ NA VŠECHNY KOČÁRKY, AUTOSEDAČKY A DOPLŇKY BRITAX RÖMER, ZOPA, CAM A NEONATO VČETNĚ AKČNÍHO ČI ZVÝHODNĚNÉHO ZBOŽÍ!

Uvedenou slevu ve výše uvedených dnech lze uplatnit při osobní návštěvě na našich prodejnách nebo při nákupu v našem e-shopu, sleva ve dnech akce nebude přímo zobrazována u položek v našem e-shopu, ale pokud nás v těchto dnech nemůžete osobně navštívit a chcete zvýhodnění využít, objednejte položku přes náš e-shop za aktuálně nabízenou cenu a my Vám sníženou cenu manuálně započítáme do objednávky. Podmínkou pro získání zvýhodněné ceny je napsat do poznámky v objednávce  „Akce 09-2019“. Před expedicí objednávky Vás budeme o konečné snížené ceně objednávky informovat. Na prodejnách budete o snížené ceně informováni slevovými terčíky na zboží. Sleva platí na skladové zboží i na objednávky. Slevu nelze nárokovat na dříve uskutečněné objednávky. Případné dotazy k této akci posílejte na adresu akce@detskyraj.cz.

 

Zveme všechny rodiče a miminka do kamenných prodejen www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 - Vysočany a Na Žižkově 4, Liberec-Rochlice na prezentační a prodejní dny výrobků výše uvedených značek . Na místě se můžete seznámit s téměř kompletním sortimentem autosedaček, kočárků a dalšího dětského zboží uvedených značek. Využijte možnost porovnat a osahat si jednotlivé modely, vyzkoušet si třeba instalaci či naložení autosedačky nebo kočárku, o jejichž nákupu uvažujete, přímo do vlastního auta. Ve dnech 12.9.-15.9.2019 sleva 15% na veškeré zboží Britax Römer, Zopa, Cam a Neonato.

Prodejní slevová akce bude probíhat od čtvrtka do neděle 12.9.  - 15. 9. 2019, otevřeno bude v Praze pondělí - pátek 10.00 - 19.00 hodin, sobota, neděle 9.00-15.00 hodin, v Liberci pondělí - pátek 9.30 - 18.00 hodin, v sobotu 9.00 - 13.00 hodin.

Proč nakoupit v rámci této akce právě u nás?

 • Na prodejně stejné ceny jako v eshopu
 • Sleva 15% platí na veškeré položky uvedených značek včetně akčního či jinak zvýhodněného zboží, reálně se tak dostanete u řady produktů na výrazně nižší cenu než u konkurence
 • Stejná sleva 15% platí na skladové zboží i na objednávky
 • Před slevami původní ceny nijak neupravujeme
 • Bezplatná možnost uschování objednaného zboží na našem skladu do okamžiku porodu
 • Možnost vyzkoušení autosedačky či kočárku přímo do Vašeho auta
 • Nezávislé odborné poradenství
 • Doprava v ČR zdarma u objednávek od 3.000 Kč
 • Prodávané zboží výhradně z oficiálních dovozů s plnou zárukou i pozáručním servisem
 • Bezproblémové parkování před prodejnou
 • V Praze otevřeno v sobotu i neděli 9.00 - 15.00

  Návštěva u nás se Vám vyplatí, těšíme se na setkání s Vámi!

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist