Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

DNY JUNAMA 8.10. -11.10. 2015 - SLEVA 10%

Využijte slevu 10% v rámci akce DNY JUNAMA ve dnech 8.10. - 11.10. 2015. Pokud nás v uvedených dnech navštívíte nebo objednáte zboží přes náš eshop, poskytneme Vám slevu 10% na všechny výrobky značky Junama.

 

Zveme všechny rodiče a miminka do kamenných prodejen www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 - Vysočany a Na Žižkově 4, Liberec-Rochlice na DNY JUNAMA konané od 8.10. - 11.10. 2015. Pouze v těchto dnech získáte slevu 10% na všechny zakoupené či objednané výrobky značky Junama. Pokud nás nemůžete osobně navštívit, můžete slevu na Junamu uplatnit i na objednávky přes náš eshop, v uvedených dnech stačí do poznámky v objednávce napsat "DNY JUNAMA" a my Vám slevu 10% manuálně odečteme při zpracování objednávky. Slevu nelze uplatnit zpětně na již učiněné objednávky.

Aktuálně nabízené výrobky Junama najdete ZDE

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist