Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

DNY KLIPPAN 20.-22.5.2016 SE SLEVOU 10%

Sleva 10% na autosedačky a kočárky finské značky Klippan, akce platí 20.-22.5.2016.

 

                                                           

                                                                

Zveme všechny rodiče a miminka do kamenné prodejny www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 - Vysočany na DNY KLIPPAN konané od 20.5. - 22.5. 2016. Pouze v těchto dnech získáte slevu 10% na všechny zakoupené či objednané výrobky finské značky Klippan. Doporučujeme v uvedených dnech osobně navštívit naši prodejnu v Praze, kde vám vyškolený specialista na značku Klippan rád vše předvede, ukáže a vysvětlí včetně případné instalace autosedačky do vašeho auta. Pokud nás nemůžete osobně navštívit, můžete slevu na Klippan uplatnit i na objednávky přes náš eshop, v uvedených dnech stačí do poznámky v objednávce napsat "SLEVA KLIPPAN 10%" a my Vám slevu 10% manuálně odečteme při zpracování objednávky. Slevu nelze uplatnit zpětně na již učiněné objednávky. Za zvýhodněnou cenu si můžete koupit například nejprodávanější autosedačku KLIPPAN TRIOFIX.

Aktuálně nabízené výrobky Klippan najdete ZDE

Značka Klippan je finským výrobcem především autosedaček, ale i kočárků s tradicí od roku 1959. Značka Klippan se zaměřuje na bezpečnost a získala za krátkou dobu působnosti na českém trhu mnoho spokojených zákazníků. Klippan je jedním z prvních průkopníků v používání protisměrných autosedaček, tj. v pozici, která je pro dítě jednoznačně nejbezpečnější.

Bezpečnost

Pro maximální bezpečnost doporučujeme co nejdéle přepravovat děti proti směru jízdy.
Značka Klippan je jedním z průkopníků ve vývoji protisměrných sedaček. Výzkumný projekt organizace ANEC, který probíhal v USA, Anglii a Švédsku. Ukázal, že děti mladší 4 let převážené po směru jízdy jsou nedostatečně chráněny v oblasti hlavy, krku, hrudníku a břicha. Výsledkem této studie se zjistilo, že bylo možné předejít mnoha tragickým nehodám v těchto zemích, kdyby děti v tomto věku byly přepravovány proti směru jízdy. Na tento problém reaguje nová norma i­Size, která zahrnuje, kromě jiných změn, také povinnost převážet děti mladší 15­ti měsíců v protisměrné autosedačce.
Naproti tomu současná norma ECE R44 dává za povinnost vozit děti proti směru jízdy pouze do 9 kg váhy dítěte.
I­Size norma také zavádí povinné používání Isofixu a crash testy bočního nárazu.
Norma v současnosti platí paralelně s ECE normou R44, jejíž platnost vyprší v roce 2018.
Na tento problém již dávno reagují skandinávské země, kde např. ve Švédsku je nařízeno přepravovat děti do 4 let proti směru jízdy. Tento trend přinesl své výsledky, a počet tragických nehod v této zemi se výrazně snížil.
Z tohoto důvodu vznikl švédský „Plus Test“. Tento test stanovuje vysoké požadavky na bezpečnost. Díky tomu získal přívlastek „nejpřísnější test“.

 

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist