Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

JASMINE PRODEJNÍ A PREZENTAČNÍ AKCE

JASMINE PRODEJNÍ A PREZENTAČNÍ AKCE NA KOČÁRKY A DOPLŇKY TÉTO ZNAČKY SE SLEVOU 10%

SLEVA 10% PLATÍ NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ JASMINE ZAKOUPENÉ NEBO OBJEDNANÉ VE DNECH 19 .- 20.10. 2019

Zveme všechny rodiče a miminka do prodejny www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 - Vysočany na prezentační a prodejní dny JASMINE. Přímo na místě Vám s výběrem rádi pomohou zástupci značky JASMINE, můžete se tak seznámit s kompletním sortimentem této oblíbené značky kočárků. Kromě kočárků pro miminka můžete vybírat ze širokého sortimentu doplňků či kočárků pro panenky. Při nákupu či objednávce kočárku JASMINE Vám na místě rovněž nabídneme možnost zvýhodněného nákupu novorozeneckých autosedaček Cybex, Maxi-Cosi, BeSafe nebo Zopa kompatibilních pro převoz na podvozcích kočárků JASMINE.

Uvedenou slevu ve výše uvedených dnech lze uplatnit při osobní návštěvě naší pražské prodejny nebo při nákupu v našem e-shopu,
sleva ve dnech akce nebude přímo zobrazována u položek v našem e-shopu, ale pokud nás v těchto dnech nemůžete osobně navštívit a chcete zvýhodnění využít, objednejte zboží JASMINE přes náš e-shop za aktuálně nabízenou cenu a my Vám slevu 10% manuálně započítáme do objednávky. Podmínkou pro získání zvýhodněné ceny je napsat do poznámky v objednávce „Akce Jasmine-2019“. Před expedicí objednávky Vás budeme o konečné snížené ceně objednávky informovat. Případné dotazy k této akci posílejte na adresu akce@detskyraj.cz.

Aktuálně nabízené produkty JASMINE najdete ZDE

Prodejní slevová akce bude probíhat v sobotu a neděli 19. - 20.10. 2019 vždy od 9.00 do 15.00 hodin v prodejně Levobřežní 8, Praha 9 – Vysočany.
Těšíme se na Vás!

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist