Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

KIDDY GUARDIANFIX PRO2 - VÍTĚZ TESTU 11/2012 NEJBEZPEČNĚJŠÍ AUTOSEDAČKA V KATEGORII 9-36KG 2012

KIDDY GUARDIANFIX PRO2 - VÍTĚZ TESTU 11/2012 NEJBEZPEČNĚJŠÍ AUTOSEDAČKA V KATEGORII 9-36KG ZA ROK 2012
Podzimní test autosedaček 2012: Kiddy nejlepší
Středa, 24. říjen 2012

Jako první zveřejnil švýcarský automotoklub výsledky podzimního testu autosedaček, do kterého byly zahrnuty novinky, které se v průběhu roku objevily na pultech evropských obchodů. V testu nechyběla ani autosedačka Kiddy Guardianfix pro 2, která získala v kategorii I-III v oblasti bezpečnosti nejlepší hodnocení ze všech letos zkoušených sedaček. Můžeme tedy poctivě říci Kiddy je nejlepší.

Ale podívejme se na výsledky podrobněji.

Celkem se podzimní části euro testu účastnilo 17 autosedaček, z toho 3 nevyhověly. Vezmeme-li v úvahu i jarní část testu, bylo letos testováno celkem 44 modelů autosedaček. Dá se tedy říci, že rodiče mají dostatek informací pro svůj výběr. Autosedačka Kiddy Guardianfix Pro2 získala celkové hodnocení od TCS 4 hvězdičky (velmi doporučeno), od ADACu a Stiftungwaren Testu hodnocení 2,1 GUT (dobrá), za kterými je bezpečnost 74% ze 100 možných, což představuje nejlepší výsledek ze všech na podzim zkoušených sedaček bez ohledu na kategorii, a také nejlepší výsledek ze všech letos testovaných sedaček v kategorii 9-36 kg. Druhá nejlepší v kategorii 9-36 dosáhla letos jen 68%. Celkem bylo letos testováno v kategorii 9-36 kg 10 modelů od 9 výrobců. Ačkoliv se říká, že univerzální autosedačky mají vždy horší výsledky než autosedačky určené pro menší věkový rozsah, Kiddy Guardianfix Pro 2 dosáhla lepšího hodnocení bezpečnosti než kterákoliv ze 13 letos testovaných autosedaček v kategorii 15-36 kg.

V naší nabídce najdete Kiddy Guardianfix pro 2 ZDE

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist