Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

Perfektní výkon autosedaček BeSafe iZi Twist & iZi Twist B i-Size v ADAC testu

 

 

Aktuální test dětských autosedaček německé organizace ADAC úspěšně absolvoval model iZi Twist i-Size a iZi Twist B i-Size, a my jsme hrdí na jejich perfektní výkon v tomto testu!
Obě autosedačky získaly velmi vysoké hodnocení "Velmi Dobré" za bezpečnost, díky tomu jsou tyto autosedačky jedny z nejbezpečnějších autosedaček pro batolata 2 v 1, které se pyšní hodnocením "Velmi Dobré" za bezpečnost. 

 

 

"Velmi doporučujeme" získané 4 hvězdičky z 5, pro iZi Twist & iZi Twist B i-Size 

Rotační autosedačky iZi Twist i-Size a iZi Twist B i-Size dokázaly, že nejsou pouze "dobré" v celkovém hodnocení testu nezávislé testovací společnosti ADAC a Stiftung Warentest, ale vždy jsou oceněné jako "velmi doporučované" švýcarskou organizací TSC a ohodnocené 4 hvězdami z 5, rakouským ÖAMTC.

Jsme zvláště hrdí na jejich špičkový výkon, pro BeSafe, v nejdůležitější kategorii: bezpečnostní skóre. Obě autosedačky velmi dobře obstály při předním i bočním nárazovém testu, a tím dokázaly, že vysoké skóre bezpečnosti "velmi dobrá" si zasluhují oprávněně. V kategorii bezpečnosti jsou jedny z nejlepších ze všech dalších dětských autosedaček 2 – 1 od narození, které byly zveřejněné v jarním testu 2020.

 

 

Vytvořené pro skutečné životní situace: Universal Level Technology™  

Zákaznický průzkum a zpětné informace z prodejen ukázal, že dětské autosedačky uchycené na sedadlech s výrazným sklonem jsou pro rodiče a děti velký problém, protože kvůli sklonu sedadel vozidla a autosedačce uchycené protisměru jízdy může dětem padat při jízdě hlava.

Pro BeSafe je důležité najít bezpečná řešení pro své produkty nejen v kanceláři při vývoji, ale i v reálných životních situacích, při každodenním používání, místo jednoduchého testu, provedeného pouze v laboratorním prostředí. To je důvod, proč se rozhodli vytvořit unikátní systém Universal Level Technology™.

Se systémem Universal Level Technology™ je dítě vždy ve správné a bezpečné pozici, protože nezáleží na tom, jaký sklon má sedadlo vozidla. Autosedačky disponující systémem Universal Level Technology™ jsou totiž uchycené nezávisle na sedadlu. Nicméně, tuto unikátní technologii ADAC/Stiftung Warentest test nezohledňuje. Tato technologie ale zaručuje pohodlnou, zdravou a bezpečnou pozici při cestování pro jakékoliv dítě v reálném životě.

 

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist