Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

PRODEJNÍ A PREZENTAČNÍ DNY ZNAČEK INGLESINA A KIDDY 21. - 23. 11. 2014

 

Srdečně vás tímto zveme na prezentační a prodejní dny značek INGLESINA a KIDDY konané v naší prodejně v Praze-Vysočanech ve dnech 21. 11. - 23. 11. 2014. Pokud nás nemůžete osobně navštívit, napište nám svůj požadavek-poptávku na mail akce@detskyraj.cz  a my vám zboží za uvedených podmínek zajistíme.


Zveme všechny rodiče a miminka do prodejny www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 – Vysočany na prezentační a prodejní dny kočárků, autosedaček a dětských potřeb italské  značky INGLESINA a německých autosedaček KIDDY. Na místě se můžete seznámit s téměř kompletním sortimentem autosedaček KIDDY, autosedaček a kočárků  INGLESINA. Na místě uvidíte stávající i nové modely kolekce 2015, můžete si je odzkoušet, porovnat s ostatními značkami, vyzkoušet si třeba instalaci či naložení autosedačky nebo kočárku, o jejichž nákupu uvažujete, přímo do vlastního auta. Odborné poradenství vám poskytnou naši prodejci a obchodní zástupce značek INGLESINA a KIDDY.

Co pro vás máme připraveno?

- na celý sortiment zn. Inglesina a Kiddy bude poskytnuta sleva 10%
- každý nastávající pár obdrží dárkovou taštičku v hodnotě cca 450kč
- ke každé autosedačce zn. Kiddy chránič sedadla jako dárek
- ke každému hlubokému kočárku zn. Inglesina luxusní deka zn. Baby Dan ZDARMA
- ke každé trojkombinaci zn. Inglesina kromě slevy základna Base pro Huggy Multifix ZDARMA nebo sleva ve výši 1.000kč na Isofixovou Bási pro Huggy Multifix


Pro všechny vážné zájemce o zn. Inglesina (ať už pověrčivé nebo v ranném těhotenství) budou připraveny SLEVOVÉ VOUCHERY ve výši 10% s platností do konce roku 2014.

Prezentační dny budou probíhat od pátku do neděle 21. - 23. 11. 2014, otevřeno bude v pátek 10.00 - 19.00 hodin, v sobotu a neděli 9.00 - 15.00 hodin.

Uvedené slevy lze uplatnit při osobní návštěvě na naší prodejně dle dále přiložených ceníků, sleva ve dnech akce nebude zobrazována u položek v našem e-shopu, ale pokud nás v těchto dnech nemůžete osobně navštívit napište nám svůj požadavek-poptávku na akce@detskyraj.cz a my vám zboží za uvedených podmínek rádi zajistíme.

CENÍK INGLESINA na tuto akci najdete ZDE

CENÍK KIDDY na tuto akci najdete ZDE


Návštěva u nás se Vám vyplatí, těšíme se na setkání s Vámi!

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist