Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

PRODEJNÍ A PREZENTAČNÍ DNY ZNAČKY BRITAX, RÖMER A CAM 6. - 10. 04. 2017

 

  • SLEVA 10% PLATÍ NA VŠECHNY JIŽ ZVÝHODNĚNÉ SETY KOČÁRKŮ BRITAX B-MOTION 4 A B-MOTION 4 PLUS S KORBOU NEBO S KORBOU A AUTOSEDAČKOU
  • SLEVA 15% PLATÍ NA SAMOSTATNÉ SPORTOVNÍ KOČÁRKY BRITAX B-MOTION 4 A B-MOTION 4 PLUS, VŠECHNY OSTATNÍ KOČÁRKY I SETY ZNAČKY BRITAX, KOČÁRKOVÉ SETY CAM DINAMICO UP A CORTINA X3 TRIS, VŠECHNY AUTOSEDAČKY RÖMER A BRITAX, VEŠKERÉ DOPLŇKY K AUTOSEDAČKÁM A KOČÁRKŮM ZNAČEK BRITAX A RÖMER

Srdečně vás tímto zveme na prezentační a prodejní dny značky BRITAX RÖMER kolekce 2017 a kočárkových setů CAM konané v našich prodejnách v Praze a v Liberci ve dnech 6.4. - 10.4.2017. Pokud nás nemůžete osobně navštívit, můžete v uvedené době slevu uplatnit i přes e-shop, viz informace dále v textu.

Malá ukázka z mnoha nabízených slev:

       
     

     
 
Zveme všechny rodiče a miminka do kamenných prodejen www.detskyraj.cz, Levobřežní 8, Praha 9 - Vysočany a Na Žižkově 4, Liberec-Rochlice na prezentační a prodejní dny výrobků značky BRITAX RÖMER kolekce 2017 a kočárkových setů značky CAM 2017. Na místě se můžete seznámit s téměř kompletním sortimentem autosedaček RÖMER, kočárků a autosedaček BRITAX a kočárkových setů CAM DINAMICO UP a CORTINA. Využijte možnost porovnat a osahat si jednotlivé modely, vyzkoušet si třeba instalaci či naložení autosedačky nebo kočárku, o jejichž nákupu uvažujete, přímo do vlastního auta.

Veškeré zboží BRITAX RÖMER si můžete na místě zakoupit nebo objednat (Vámi vybrané zboží uskladníme libovolně dlouho v našem skladu) a to se slevou 10% na již zvýhodněné sety kočárků Britax B-motion 4 a 4 Plus a slevou 15% oproti aktuálně nabízeným cenám na veškeré ostatní kočárky, autosedačky a doplňky Britax a Römer a kočárkové sety Cam Dinamico Up a Cortina. Slevu 15% lze uplatnit i z aktuálně nabízených zvýhodněných cen kolekce 2017! Slevu nelze nárokovat na dříve uskutečněné objednávky nebo kombinovat s jinými zvýhodněními.

Prezentační dny budou probíhat od čtvrtka do pondělí 6. - 10. 04. 2017, otevřeno bude v Praze čtvrtek, pátek, pondělí 10.00 - 19.00 hodin, sobota, neděle 9.00-15.00 hodin, v Liberci čtvrtek, pátek, pondělí 9.30 - 18.00 hodin, v sobotu 9.00 - 13.00 hodin.

Uvedené slevy lze uplatnit při osobní návštěvě na našich prodejnách nebo při nákupu v našem e-shopu, sleva ve dnech akce nebude přímo zobrazována u položek v našem e-shopu, ale pokud nás v těchto dnech nemůžete osobně navštívit a chcete zvýhodnění využít, objednejte položku přes náš e-shop za aktuálně nabízenou cenu a my Vám sníženou cenu manuálně započítáme do objednávky. Před expedicí objednávky Vás budeme o konečné snížené ceně objednávky informovat. Podmínkou pro získání zvýhodněné ceny je napsat do poznámky v objednávce „Akce 04-2017“. Případné dotazy k této akci posílejte na adresu akce@detskyraj.cz.


Co budou největší prodejní taháky této prodejní akce? (Na všechny níže uvedené položky bude poskytnuta sleva 10 nebo 15%)!
Největším prodejním tahákem mezi kočárky bude oblíbený BRITAX B-MOTION 4 PLUS s polohovacím podnožníkem a prodlouženým sezením za cenu 8.750Kč za kompletní sportovní kočárek minus akční sleva 15%, libovolný SET BRITAX B-MOTION 4 PLUS s korbou nebo korbou a autosedačkou za zvýhodněnou setovou cenu od 11.390Kč minus akční sleva 10%, již tradičně vítězný kočárek z časopisu D TEST BRITAX RÖMER B-MOTION 4 za cenu 6.690Kč minus akční sleva 15%, libovolný SET BRITAX B-MOTION 4 s korbou nebo korbou a autosedačkou za zvýhodněnou setovou cenu od 10.090Kč minus akční sleva 10% %, akční sleva 15% na solo kočárky a 10% na již zvýhodněné sety platí i na veškeré kočárky BRITAX B-MOTION v nové designové řadě DENIM.

Velmi žádaným artiklem je rovněž kočárek BRITAX GO BIG např. ve zvýhodněném setu s hlubokou korbou za cenu od 22.990Kč minus akční sleva 15%. Osvědčeným evergreenem je rovněž kočárek s korbou, autosedačkou a přebalovací taškou CAM DINAMICO UP za cenu od 16.990Kč minus akční sleva 15%.

Největším bestsellerem mezi autosedačkami budou tradičně např.: nejprodávanější autosedačky kategorie 9-18kg RÖMER KING II za zvýhodněnou cenu 4.690Kč minus akční sleva 15%RÖMER KING II LS za zvýhodněnou cenu od 5.390Kč minus akční sleva 15%, aktuální novinka špičková isofixová autosedačka 15-36kg RÖMER KIDFIX II XP SICT od 6.190Kč minus akční sleva 15%, oblíbená RÖMER SAFEFIX PLUS za cenu od 7.490Kč minus akční sleva 15% nebo isofixová autosedačka 9-36kg RÖMER ADVANSAFIX III SICT  za cenu od 7.990Kč minus akční sleva 15%.

Návštěva u nás se Vám vyplatí, těšíme se na setkání s Vámi!

 

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2017 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist