Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

SLAVÍME S YOOKIDOO 5 LET, SLAVTE S NÁMI I VY!

 

Jistě všichni znáte hračky pro děti YOOKIDOO. A kdo nezná, určitě by se měl s nimi seznámit.

Hračky Yookidoo jsou kvalitně zpracované, s pestrými barvami a velice nápadité. Např. hrací deky s jezdícími postavičkami zaujmou každé dítě, stejně jako svítící úsměvy na hudební tašce. Vtipné zvuky hudebních zvířátek pak není třeba ani zmiňovat, pobaví děti i dospělé.

Protože však slavíme s Yookidoo již 5 let, nabízíme vám v rámci oslav možnost zakoupit si tyto hračky za zvýhodněné ceny a to až do 31.12.2016 nebo do vyprodání zásob.

Než se hračky Yookidoo dostanou do rukou malých dětí, projdou celou řadou důležitých testů. Hračky splňují nejpřísnější mezinárodní bezpečnostní normy EN 71, EN 62115 a ASTM F963. Dále splňují vyhlášku Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let a jsou v souladu s Evropskou směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist