Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

SOUTĚŽ O SPORTOVNÍ KOČÁREK

Pravidla soutěže na facebooku.

Pravidla soutěže „o sportovní kočárek Baby Monsters Compact 2.0 včetně barevného setu“
1. Pořadatelem soutěže je společnost www.detskyraj.cz, s.r.o., se sídlem Praha 9, Levobřežní 909/8, IČO 27199177, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 103860 (dále jen pořadatel)
2. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem. Facebook nenese za soutěž žádnou odpovědnost. Veškeré dotazy nebo komentáře musí být směřovány na pořadatele soutěže.
3. Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let (dále jen „soutěžící“) s doručovací adresou na území České republiky, která přijímá pravidla této soutěže. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou jakýmkoliv způsobem provázány s pořadatelem soutěže.
4. Soutěž probíhá v období od 10. 5. 2018 do 23. 5. 2018 do 24:00 hodin na facebookové stránce Dětský Ráj https://www.facebook.com/Dětský-Ráj-172164769460756/

Soutěžící se do soutěže zapojí na základě těchto úkolů: 1) být fanouškem této stránky, 2) napsat do komentáře o jakou barvu kočárku má soutěžící zájem, 3) napsat do komentáře pro koho chce kočárek vyhrát. Ze všech soutěžících vylosujeme 24. 5. 2018 jednoho výherce, který vyhraje sportovní kočárek Baby Monsters Compact 2.0 s barevným setem Color pack.
5. Výherce soutěže bude o výhře informován do 3 dnů od skončení soutěže. Za účelem zaslání výhry bude výherce požádán
o zaslání kontaktních údajů. Výhra bude následně odeslána do 10 pracovních dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce nedodá potřebné údaje do 7 kalendářních dnů od ukončení soutěže, výhra propadá a výherce na ni ztrácí nárok.
6. Na výhru nevzniká právní nárok.
7. Účastník soutěže uděluje vstupem do soutěže pořadateli souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro účast v soutěži podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
8. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty soutěžící, kteří porušují pravidla. Rozhodnutí pořadatele je neměnné.
9. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla této soutěže, případně soutěž bez dalšího uvedení důvodu ukončit, přičemž jeho rozhodnutí je účinné okamžikem zveřejnění.

V Praze dne 10. 5. 2018

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist