Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

TRIO NOVINEK BABY SAFE&CLEAN PRO ČIŠTĚNÍ, IMPREGNACI A DESINFEKCI

DĚŤÁTKO I VŠE KOLEM NĚJ JAKO ZE ŠKATULKY

Odstraňování zaschlých rohlíků, vylitých přesnídávek či pitíček z kočárků, autosedaček a postýlek, dolování bláta z kočárku po odpolední procházce, určitě to znáte! Prát potahy kočárků či autosedaček po každém ušpinění je celkem nereálné, protože by byly neustále v pračce.

Snadné řešení přináší trojice novinek (čistič, impregnace a desinfekční vlhčené ubrousky) značky Baby Safe&Clean využívající ve svém složení zázračné moci nanotechnologií, díky kterým se potahy kočárků a autosedaček, ale také oblečení a další materiály mnohem snáze udržují. Nanočástice dokonale přilnou k povrchu tak, že utěsní lidským okem neviditelné póry, kam by se jinak dostaly nečistoty. Schopnost udržet produkty pro děti v absolutní čistotě je snem každé maminky. Přípravek pro impregnaci navíc ochrání nejen vaše dítě před zmoknutím či nasáknutím oblečení při procházce v lese nebo mokré trávě a vhlčený ubrousek vydesinfikuje kůži vaší ratolesti nejen po hraní na pískovišti. Více na www.babyclean.cz.

                                                         

České produkty Baby Safe&Clean - Cleaner, Textil, Protect- splňují normy vyhlášky o hygienických požadavcích na výrobky pro děti do 3 let a jsou ověřeny testem Státního zdravotního ústavu.

                                                                                           

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2022 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist