Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

enie baby Péřová zavinovačka VAFLOVÁ růžová/bílá 80x80 cm

1 týden
1 979 Kč 1 636 Kč bez DPH

klubová s registrací 1 781 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1314587
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
enie baby Péřová zavinovačka VAFLOVÁ růžová/bílá 80x80 cm
enie baby Péřová…
1 979 Kč

Popis produktu

Péřová zavinovačka slouží k zavinování dětí od narození do 5 měsíců, dále k vytváření hnízdečka během spinkání do 1,5 roku dítěte a také potom jako přikrývku do 5 let.

Péřová zavinka pomáhá novorozenci brzy se uvolnit, získat důvěru a najít rovnováhu. Péřová zavinovačka pro miminko podpoří přirozený vývoj dítěte, které se po porodu nachází ve velmi těžké situaci - změna prostředí a příchod na svět.

Péřová zavinovačka je vhodná i jako příjemný základ ke spánku do 1,5 roku nebo přikrývka pro děti do 5 let.

Péřová zavinovačka je plněná čerstvě vyčištěným novým provětraným ručně draným husím peřím v takovém množství, aby miminko cítilo pohodlí, bezpečí a teplo. Péřová zavinovačka má rozměr 80 cm × 80 cm a gramáž cca 450 g husího peří (25% prachové peří, 75% drané peří).

Zavinovačka je ušita z vafloviny a mušelínu.

Zavinovačku jsem vybavili ve spolupráci s porodními asistentkami dvěmi mašlemi. Miminko má stažené jak nožičky, tak ručičky a proto se cítí více v bezpečí. Maminka si však sama může určit jak mašle bude používat, na zavinovačce nejsou upevněny na stálo a zavinovačka se pak bez problému může využít jako peřinka pro miminko.

UPOZORNĚNÍ: nedoporučuje se péřová zavinovačka/peřinka pro alergiky na peří.

Zavinovačku je nutno denně načechrat, protřepat a vyvětrat. Na potahu je skrytý zip, díky kterému můžete potah sundat a libovolně prát.

POTAH ZAVINOVAČKY SE NESMÍ ŽEHLIT.

Zobrazit celý popis