Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Inglesina Sofia Duo 2022 Cayman Silver s podvozkem Bike

1 týden
19 990 Kč 16 521 Kč bez DPH
Kód produktu: P1196493
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Inglesina Sofia Duo…
19 990 Kč

Popis produktu

Kočárek Sofia Duo s houpacím podvozkem s nafukovacími koly je dokonalý model pro vycházky na čerstvém vzduchu, které novorozencům tak velmi prospívají a téměř vždy na vycházce usnou. Naberou tak sílu, jsou zdravější a maminky odmění svým úsměvem. Ať už budete na vycházce, doma nebo na chalupě, s kočárkem Sofia od  Inglesiny bude mít vaše dítě příjemný spánek, pohodlnou přepravu a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.

Sofia Duo 2v1 obsahuje prostornou hlubokou vaničku s inovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte. Druhou částí systému je vylepšená sportovní sedačka, která je nejenom velmi prostorná, ale i schválena pro použití až do 22 kg hmotnosti dítěte. Součástí je i osvědčený, mnoho let dodávaný podvozek Comfort Bike s nafukovacími koly. Doma umístíte vaničku na čistý podstavec Stand Up a dítě může spát dál. 

Systém Sofia Duo 2v1 se skládá z:

  • Prostorné hluboké vaničky
  • Inovativní podložky Welcome PadTM
  • Měkoučké matrace tlumící otřesy
  • Sportovní části s nánožníkem a prodlužovací boudičkou
  • Podstavec Stand Up pro vaničku na doma
  • Houpací podvozek Comfort Bike s velkými nafukovacími kolečky a s příjemnou rukojetí v ekokůži.

Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě. Dno vaničky je chráněno sítí propojenou s vnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (3-4 měsíc) odejmout. Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

Sportovní sedačka kočárku ve velikosti XXL , která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 22 kg! , velmi prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i v poloze na ležení dokonale chrání.

Nová matrace Welcome PadTM pro hlubokou vaničku. Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny v bříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skládací aluminiový stojan Stand Up INGLESINA pro hlubokou vaničku, sportovní sedačku a autosedačku Huggy/Cab/Darwin (autosedačka není součástí této sady) využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Nasazování a snímání částí je snadné díky systému Easy Clip. Snadno se s nim manipuluje protože je velmi lehký. Děťátko pak můžete mít u sebe kdekoli doma. Složený nezabírá místo.

Podvozek Comfort Ergo Bike.  Vyrobený z pevných ocelových trubek, s rukojetí z ekokůže, je kompletně odpružený tažnými pružinami a s velkými nafukovacími koly. Je to jeden z mála podvozků na trhu, který je skutečně houpací a ve kterém dítě snadno uspíte. Může se chlubit praktickým skládáním a rozkládáním, prostorným kovovým košem. Přitom skládání podvozků Inglesina je navrženo tak, že rukojeť se nedotýká země, když je kočárek složený. Hygiena je velmi důležitá, protože se při péči dítěte musíte dotýkat! Podvozek ke vybaven upínacím systémem Easy Clip, který využijete případně pro autosedačku Inglesina Huggy/Cab/Darwin. Pokud již autosedačku máte, může se Vám hodit adaptér pro Maxi Cosi, který naleznete v souvisejících produktech.

A co něco navíc? Inglesina vyrábí mnoho originálního příslušenství k dokoupení. To co budete potřebovat nejdříve:Transparentní pláštěnka pro hluboký kočárek ochrání před deštěm, větrem i sněhem a originální síťka proti hmyzu zase před dotěrnými muchami, nepříjemnými komáry nebo nebezpečnějšími vosami. Přebalovací taška Day Bag v barvě kočárku, originální zimní fusak pro novorozence nebo kombinovaný kočárek, pláštěnka na sportovní sedačku, auto kit pro hlubokou vaničku.

 

 

Zobrazit celý popis

Parametry

Adaptéry na autosedačku CSA (Maxi-Cosi) adaptér, Vlastní systém
Barva Šedá
Druh dvojkombinace Korba v ceně

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma

Inglesina Sofia Duo 2022 Cayman Silver s podvozkem Bike

1 týden
19 990 Kč

Porovnat