Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)
Popis a parametry
Kinderkraft…
4 099 Kč

Popis produktu

Vsaďte na společné trávení volného času na čerstvém vzduchu a zjistěte, jaké výhody má tříkolka SPINSTEP 5 v 1! Tato tříkolka roste společně s dítětem a díky modulové konstrukci je demontáž jednotlivých prvků neobyčejně snadná. Tříkolku tedy lze bez problému uzpůsobit zvyšujícím se dovednostem dítěte, a to bez použití nářadí. Navíc Vás díky hluboké a voděodolné stříšce s filtrem UPF50+ nezaskočí ani mrholení nebo prudké sluneční záření.

SPINSTEP lze používat 5 různými způsoby. Jako:

- alternativní sportovní kočárek (sedadlo proti směru jízdy),
- tříkolku pro nejmenší (sedadlo po směru jízdy),
- tříkolku pro děti ve věku 18–24 měsíců (s odepnutou stříškou),
- ve verzi s odepnutým madlem a demontovanými pásy pro starší dítě (rodič stále může kontrolovat jízdu pomocí rodičovské rukojeti),
- samostatná tříkolka.

Fyzická aktivita je neobyčejně důležitá pro zdraví a správný vývoj dítěte – vybízíte-li dítě k procházkám a jízdě na tříkolce, utváříte v něm návyky, které budou mít kladný vliv na jeho zdraví. Díky SPINSTEP zažehnete v dítěti lásku k pohybu a aktivnímu trávení volného času. Tříkolka SPINSTEP 5v1 zpestří každou vaši procházku, která díky tomu bude nezapomenutelná. Odolná kolečka z PU se osvědčí jak ve městě, tak na lesní pěšině. Mají dobrou přilnavost a jsou odolná proti proražení, zadní kolečka jsou navíc vybavena ložisky. SPINSTEP má také funkci volného kola – dokud je dítě ještě malé, můžete odpojit pohon kol, díky tomu se dítě bude učit šlapat, aniž by pohánělo tříkolku. To Vy budete kontrolovat rychlost a směr jízdy.

Tříkolka má sedadlo otočné o 360°, které lze nastavit čelem k rodiči, nebo čelem po směru jízdy – dítě se bude cítit jistěji, když Vás bude mít zpočátku na dohled. Díky hluboké, nastavitelné stříšce z voděodolného materiálu s filtrem UPF50+ dítě neohrozí vítr nebo mrholení – stejně jako ve sportovním kočárku! Za komfort jízdy odpovídá pohodlné sedadlo s měkkým potahem a vysokým opěradlem, které při dobývání světa poskytuje dětským zádům optimální oporu. Tříkolka je vybavena 3-bodovými bezpečnostními pásy a odepínacím madlem, které lze demontovat, když je dítě připraveno na samostatnou jízdu.

Víme, že náročné šlapání může být pro dítě únavné – právě proto má tříkolka SPINSTEP pohodlné opěrky nohou, na které si může dítě pohodlně položit chodidla. Rodiče pak potěší 3-stupňově nastavitelná rukojeť, ukončená příjemnou a měkkou pěnou. Nastavitelnou rukojeť snadno uzpůsobíte své výšce. SPINSTEP vydrží dítěti několik let – je to zásluhou odolného ocelového rámu a také možnosti nastavení vzdálenosti sedadla od pedálů. I když dítě povyroste, bez problému uzpůsobíte tříkolku jeho výšce. Tříkolka také obsahuje praktické doplňky, jako tašku na rodičovské rukojeti a dva koše na nezbytné drobnosti dítěte. Díky možnosti složení můžete vzít SPINSTEP s sebou na prázdniny nebo návštěvu prarodičů. Se SPINSTEP bude každá procházka nezapomenutelným zážitkem!

Složení:

Bezpečnost:

- Funkce „volného kola“, která umožňuje šlapání bez pohánění tříkolky. V tu dobu má nad rychlostí jízdy kontrolu rodič!
- Tříkolka SPINSTEP je vybavena nastavitelnými, 3-bodobými bezpečnostními pásy s chrániči. Ty pečují nejen o bezpečnost dítěte, ale také zvyšují komfort jízdy.
- Odepínací měkké madlo umožňuje snadné usazování a vytahování dítěte. Má centrálně umístěnou pojistku, díky tomu jej rodič odepne jednou rukou.
- Gumová, protiskluzná madla zajišťují pevný úchop a zvyšují jistotu jízdy malého cyklisty.
- Ocelový rám garantuje solidní a odolnou konstrukci – SPINSTEP bude vašemu dítěti sloužit roky.
- Hluboká, nastavitelná stříška je voděodolná a má filtr UPF50+. Chrání dítě před mrholením a sluncem.
- U zadních koleček se nacházejí brzdy, ke kterým má rodič snadný přístup.

Komfort:

- Skládací opěrky nohou – na nich si mohou odpočinout nožičky znavené náročným šlapáním. Jsou také oporou pro děti, které ještě neumí samostatně šlapat.
- Tříkolku 5 v 1 SPINSTEP lze složit – snadno ji tak vezmete s sebou na prázdniny. Ke změně jednotlivých funkcí navíc nepotřebujete nářadí. Díky možnosti složení ji také snadněji uskladníte doma.
- Tříkolka se snadno udržuje v čistotě – materiál z opěradla a sedadla můžete snadno sundat a vyčistit vlhkou houbičkou.
- Rodičovská rukojeť je ukončena příjemně měkkou pěnou, která současně zajišťuje pevný úchop. Navíc ji můžete nastavit ve 3 stupních – snadněji ji uzpůsobíte své výšce.
- Dodatečné doplňky vám usnadní každou procházku. Do dvou košů (jeden velký vzadu, jeden menší vpředu) se vejdou veškeré dětské poklady

Funkce:

- Sedadlo otočné o 360° umožňuje usazení dítěte po i proti směru jízdy. Díky tomu je tříkolka SPINSTEP vhodná pro děti již od 9 měsíců a je vhodnou alternativou sportovního kočárku.
- Možnost snadné demontáže jednotlivých prvků bez nutnosti použití nářadí – snadno tak uzpůsobíte tříkolku dovednostem dítěte.
- Tříkolka SPISNTEP je určena pro děti ve věku od 9 měsíců do 5 let! Má snímatelnou stříšku, madlo, pásy a rodičovskou rukojeť.
- Díky možnosti nastavení vzdálenosti sedadla od řidítek lze SPINSTEP snadno uzpůsobit výšce dítěte. Děti rychle rostou, ale s touto tříkolkou to není problém!
- Odolná kolečka, vyrobená z PU, zajišťují dobrou přilnavost k podkladu – tříkolka se osvědčí jak na asfaltu, tak na lesní stezce. SPINSTEP pojede skvěle na každé procházce, nezávisle na povrchu.

Materiály:

- rám: ocel
- kolečka: PU
- madla řidítek: TPR – protiskluzná
- potah: polyester
- stříška: polyester, UPF 50+, waterproof

Rozměry:

Rozměry rozložené tříkolky:

- délka: 106 cm
- výška: 103 cm
- šířka: 50,5 cm

Rozměry složené tříkolky:

- délka: 71,5 cm
- výška: 56 cm
- šířka: 51 cm

Kolečka (průměr):

- přední: 24,5 cm
- zadní: 21 cm

Rozměry sedadla:

- výška od země: 35 cm
- šířka:17,5 cm
- hloubka: 14 cm
- vzdálenost sedadlo – košík (proti směru jízdy): 16 cm
- vzdálenost od sedadla k pedálům (poloha blíž a dál): 26-28 cm
- vzdálenost od sedadla k opěrkám nohou: 17 cm

Ostatní:

- nastavení rodičovské rukojeti: 3 polohy, 93 – 108 cm
- opěradlo: šířka 32 cm, výška 50 cm
- výška řidítek od země: 56 cm
- šířka řidítek: 40 cm
- výška opěrek na nohy od země: 16 cm

Hmotnost: 10 kg
Pro děti: od 9 měsíců do 5 let
Rozměry a hmotnost balení: 71,5 x 41 x 31 cm / 11,75 kg
  • Výška (cm): 71,50
  • Šířka (cm): 41,00
  • Hloubka (cm): 31,00

Produkt je zařazen v kategoriích

Šlapací

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma

Kinderkraft Tříkolka Spinstep Grey

1 týden
4 099 Kč

Porovnat