Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Lässig Muslin Bathrobe powder blue 24-36m.

1 týden
859 Kč 710 Kč bez DPH

klubová s registrací 816 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1356116
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Lässig Muslin Bathrobe powder blue 24-36m.
Lässig Muslin…
859 Kč

Popis produktu

koupací plášť
Německá značka LÄSSIG je lídrem v prodeji doplňků pro maminky a děti v západní Evropě. Jejich výrobky se vyznačují velmi vysokou úrovní zpracování a také praktičností, díky které si výrobky této značky oblíbili zákazníci ve více než padesáti zemích světa. Samostatnou kapitolou jsou pak materiály, které se vyznačují nejen špičkovou kvalitou a odolností, ale také ekologičností a napomáhají k dosažení nadčasového designu. Společnost Lässig GmbH je častým sběratelem významných ocenění. Výsledky svého úspěšného působení si však společnost nenechává jen pro sebe a podporuje celou řadu charitativních a ekologických projektů.

Dětský koupací plášť je vyrobený z dvouvrstvého předepraného mušelínu, je prodyšný a jemný k dětské pokožce. Kapuce chrání hlavu a krk dítěte a udržuje je tak v teple. Plášť je opatřený páskem. Materiál i střih zajišťují komfortní pocit při nošení. Určené dětem ve věku 2 až 3 roky.

luxusní koupací plášť v příjemných barvách
prodyšný materiál, jemný k pokožce dítěte
snadná údržba
pratelný na 40 °C
možnost sušení v sušičce
vysoká kvalita materiálu zajistí, že plášť bude ještě měkčí po každém vyprání, aniž by došlo ke zhoršení struktury nebo funkčnosti materiálu
materiál 100% bavlna

délka: 86 cm
šířka: 78 cm
tloušťka: 0,5 cm
hmotnost: 0,21 kg

Zobrazit celý popis