Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Lullalove Hřejivá koupelová sůl 500g

10 dní
209 Kč 173 Kč bez DPH
Kód produktu: P1204037
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Lullalove Hřejivá…
209 Kč

Popis produktu

Vůně teplého těsta, víno, pomeranč se skořicí, sůl s hřejivým účinkem. Zvláště doporučujeme na podzim a v zimě

Tato sůl je bohatá na hořčík, vápník, jód, brom a železo, což má příznivý vliv na pokožku a celkovou tělesnou účinnost. Používá se v terapeutických koupelích. Přináší úlevu při revmatických onemocněních a problémech s látkovou výměnou. Tyto koupele s hřejícím účinkem účinně pomáhají, kdy je pokožka vyčerpaná, unavená. Včelí pyl je složení bílkovin a volných aminokyselin arginin, fenylalanin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, threonin, valin, alanin, prolin, serin, histidin, glycin a další. Obsah aminokyselin v pylu je až 12%.

V různých kulturách má solná koupel také očistný význam na duchovní úrovni. Zmíním to zde, takže ať už tomu věříte nebo ne, stojí za to tyto tradice poznat, a to i pro své vlastní znalosti. Nemá to nic společného s náboženstvím.). Ochranné a čisticí vlastnosti se soli připisují od starověku. Používal se k odvolávání kouzel s poklesem energie nebo celkovým pocitem malátnosti. Věřilo se, že dokáže zvrátit kouzla vržená závistivými lidmi. Stačilo se v něm vykoupat.

V dnešní praxi to znamená terapeutické koupele doporučené v lázních nebo samotnými fyzioterapeuty. Zlepšují stav svalů a kloubů, a tím i pohodu.

Sůl voní jako pomeranče a skořice, jako perníkové koření.

Usnadněte si dávkování soli pomocí praktického dřevěné lopatky, kterou u nás také koupíte.

Doporučená doba koupání: 15-20 minut. Může být také použit k namočení nohou a na regenerační koupele rukou.

Složení: Sodium Chloride, pollen, cinnamomum zeylancium bark powder, parfum, limonene, linalool, citral, eugenol, cinnamaldehyde.

Hmotnost: 500 g.

Polský výrobek vyrobený ve včelínu v Podbeskydí. Podle zákona NENÍ testováno na zvířatech.

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené