Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Lullalove Koupelová sůl s včelím pylem 500g

10 dní
229 Kč 189 Kč bez DPH
Kód produktu: P1204040
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Lullalove Koupelová…
229 Kč

Popis produktu

V této směsi najdete jód-bromovou sůl a včelí pyl. Tato sůl je bohatá na hořčík, vápník, jód, brom a železo, což je prospěšné pro pokožku a celkovou kondici těla. Používá se v léčebných lázních, poskytuje úlevu při revmatických onemocněních a problémech s metabolismem. Bylo zjištěno, že je to užitečné při lupence, alergiích a akné, rýmy.

Včelí pyl je složením proteinu a volných aminokyselin arginin, fenylalanin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, Threonin, valin, alanin, prolin, serin, histidin, glycin a další. Obsah aminokyselin v pylu je až 12%.

V různých kulturách má koupání v soli také čistící účinek na duchovní úrovni. Zmíníme se zde, takže ať už tomu věříte nebo ne, stojí za to se dozvědět o těchto tradicích, dokonce i pro své vlastní znalosti. Nesouvisí s náboženstvím;). Vlastnosti anti-soli byly od dávných dob přisuzovány ochranným a čistícím vlastnostem. Byl použit k úlevě od kouzla, s poklesem energie nebo celkovým pocitem špatné nálady. Věřilo se, že by mohl zvrátit klatbu uvalenou závistiví lidé. Stačilo se v ní vykoupat.

V dnešní praxi se to promítá do léčebných lázní doporučených v lázních nebo samotnými fyzioterapeuty. Zlepšují stav svalů a kloubů, díky čemuž se cítíte dobře.

Sůl voní jako mléko s medem a sušenkami.

Doporučená doba koupele: 15-20 minut. Nepoškozuje vanu. Lze jej také použít pro namáčení nohou a pro regeneraci rukou.

Složení:  Sodium Chloride, Aqua, parfum pollen.

Hmotnost: 500 g.

Polský výrobek vyrobený ve včelínu v Podbeskydí. Podle zákona NENÍ testováno na zvířatech.

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené