Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Lullalove Olej z jojoby - tekutý vosk 50 ml

10 dní
189 Kč 156 Kč bez DPH
Kód produktu: P1203980
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Lullalove Olej z…
189 Kč

Popis produktu

Špičková kvalita - lisovaný olej za studena, což není celkový olej. Protože se jedná o tekutý vosk, jeho přirozené složení (a přesněji struktura esterů vosku) podobné lidskému mazu (což je důvod, proč dokonale proniká). Zvlhčuje a zpevňuje suchou pleť, mastná pleť reguluje lesk. Můžete mu to říct - ideální.

Používá se v kosmetice po stovky let. Líbí se a je dobře snášeno dětmi, dětmi i dospělými. Jojobový se snadno vstřebává kůží posiluje mezibuněčné vrstvy cementu, aby se zabránilo vysoušení pokožky. Je skvělá v prevenci vrásek obličeje. Na první pohled se může použít ve spojení s krému, kyseliny hyaluronové nebo izoluje.

Jak se liší od ostatních olejů?

Kromě toho, že je to opravdu vosk, má jiné složení mastných kyselin. Obsahuje fytosteroly, vitamíny A a E, EFA a přírodní skvalen.

Použití:

  • Pro obličej: jojobový olej se doporučuje pro odstranění líčení obličeje a jako náhrada nebo doplněk krému.
  • Vlasy: vyhlazující efekt, doporučujeme olejování vlasů přes noc, nebo pro použití na konečcích vlasů. Na pokožce hlavy: pro lidi, kteří zápasí s lupy a svěděním.
  • Nehty: ve formě ošetření vetřete olej na konečcích prstů a nehtové lůžka
  • Zralá kůže: naneste na dekolt, krk, pod oči a na celou tvář.
  • Pánové: olej poskytuje při holení dobrý klouzavost, která se stává méně bolestivou (v případě hustých vlasů na obličeji).
  • Hlína: olej lze použít jako přísadu k vytvoření masky.
  • Kojenci: jojobový olej pomáhá s problémy se šupinkovatou a suchou hlavičkou. Naneste jemně, vyčkejte chvilku, vyčistěte hlavičku vhodným kartáčem a umyjte hlavu dětským šamponem.
  • Těhotenství a kojení: Olej lze preventivně použít na rostoucí břicho a prsa během těhotenství, díky čemuž bude pokožka pružná.

Při teplotách pod 10 stupňů Celsia olej zahušťuje, což je přirozený a reverzibilní jev.

Objem: 50 ml, láhev s praktickou pipetou. Čistý olej, neředěný.

Olej má velmi jemnou, nerušivou, přirozenou vůni.

Země původu suroviny: Izrael.

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené