Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Reer Zářič tepelný

1 týden
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH

klubová s registrací 1 431 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1351067
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Reer Zářič tepelný
Reer Zářič tepelný
1 590 Kč

Popis produktu

Zářič tepelný
Kojenci a malé děti, na rozdíl od nás dospělých, ještě nedokážou vytvářet vlastní teplo pohybem nebo třesem, a proto je obzvláště důležité zajistit udržení tělesné teploty miminka. Tepelný zářič tomu zabraňuje tím, že poskytuje příjemné a uklidňující okamžité teplo. 

Individuálně nastavitelná žhavící hlava
Sklopný prvek, který lze snadno nastavit až do 50°, zajistí, že tepelné záření můžete nasměrovat přesně a především rovnoměrně. Tato funkce se ukazuje jako velmi praktická zejména u přebalovacího pultu, protože požadovaná teplota je směrována pouze do oblasti, kterou je třeba zahřát. Tím je zajištěno, že miminko nezmrzne a rodiče se pod topením nepotí. Zářič je také velmi ekonomický díky sklopné žhavící hlavě, protože okamžitě poskytuje příjemné teplo tam, kde je potřeba.

Vždy správná teplota
Tepelný zářič má dvě různé úrovně vyhřívání, které lze rychle a snadno zvolit pomocí stahovacího lanka: 400W / 800W (230V).

Snadné připevnění na zeď
Díky odnímatelné montážní desce je připevnění zářiče velmi snadné. Tu lze pohodlně připevnit na zeď pomocí přiložených šroubů a hmoždinek. Díky montáži na stěnu je zářič velmi prostorově nenáročný a mimo dosah malých dětských ručiček. 

Zvláště bezpečné
Lze aktivovat automatické vypínání nastavením časového spínače na spodní straně zařízení do polohy „ON“. Zahřívač se po 10 minutách automaticky vypne. V případě, že 10 minut nebude stačit, zařízení lze během chvilky znovu zapnout.

Snadná manipulace
Tepelný zářič lze zapnout během okamžiku jedním zatažením a okamžitě poskytuje uklidňující a přesné tepelné vyzařování. Opětovným zatažením za šňůru lze změnit stupeň ohřevu nebo přístroj opět vypnout.

Plus v zabezpečení díky integrované ochraně proti třískám
Nemusíte se bát pověsit zářič nad vaše dítě. Trubky zaříče jsou pokryty ochranou proti třískám. K miminku se dostane pouze teplo a vše ostatní zůstane v zářiči. 

Podrobnosti:
- rozložení teploty podle normy pro zdravotnické výrobky (částečný test z IEC 60601-2-21)
- automatické vypínání
- 2 úrovně ohřevu: 400W / 800W (230V)
- žhavící hlavu lze naklonit až o 50°
- barva: bílá / šedá
- rozměry (Š x V): cca 52 cm x 155 cm - 185 cm
- délka kabelu: 185 cm (s ochranným kontaktem)

 

Zobrazit celý popis