Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

TRÄUMELAND matrace Schlummerland 90x190 cm

4 týdny
10 199 Kč 8 429 Kč bez DPH
Kód produktu: P934950
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
TRÄUMELAND matrace…
10 199 Kč

Popis produktu

potah z látky Tencel®, samostatné 3D komfortní polštářky pro zcela nový komfort ležení a bodovou elasticitu

POTAH MATRACE

sendvičová látka Tencel®, antibakteriální účinky díky stříbru, prošitá vláknem Tencel®-Vlies, po stranách se speciálně prodyšnou ventilační látkou

JÁDRO MATRACE

vysoce flexibilní, samostatné 3D komfortní polštářky s novou úrovní komfortu a bodové elasticity, strana pro malé dítě (vlnitá struktura) a pro juniory, s optimálním odvětráním mezi jednotlivými polštářky

POPIS MATERIÁLU

sendvičová tkanina Tencel®

32 % Tencel®, 68 % polyester

Tato příjemná látka na bázi Tencel®, prošitá rounem Tencel®-Vlies, zajišťuje optimální suché spánkové klima a vytváří příjemný měkký povrch matrace. Lze prát při 60 °C.

Tencel

S materiálem Tencel® začala nová éra v technologii zpracování vláken. Tencel® je celulózové vlákno, které se získává ekologicky šetrným způsobem ze dřeva (Evropské ekologické ocenění). Sjednocuje přednosti mnoha vláken: je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, snadno udržovatelný jako akryl, chladivý a příjemný jako len, teplý jako vlna a pojme o 130 % více vodních par než bavlna.

pěna vyráběná za studena

Oproti tzv. měkké pěně se při výrobě pěny za studena používají vysoce kvalitní suroviny. Pěna vyráběná za studena zlepšuje bodově elastické chování, aktivně dýchá a díky tomu dosahuje delší životnosti. Vytvořením vzduchových kanálků a profilových drážek se významně zlepší důležité parametry jako je prodyšnost a pružnost.

Komfortní polštářky Comfort Pads

Díky svému trojrozměrnému tvaru reagují Comfort Pads mimořádně elasticky a optimálně podpírají páteř dítěte. Kromě toho je zajištěno optimální odvětrání mezi jednotlivými polštářky Comfort Pads a proto jsou mimořádně vhodné pro použití v dětských postýlkách.

Výška matrace je 15cm.

objemová hmotnost: 36 kg/m3

 

UPOZORNĚNÍ: matrace je vakuována a dodávána ve srolované formě. Tento způsob balení nijak neohrožuje kvalitu matrace. Po opatrném sejmutí fólie se matrace rozvine a během 3 – 4 minut získá zpět 90 % svého objemu. Dosažení 100 % objemu může matraci trvat dva, maximálně tři dny.

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma

TRÄUMELAND matrace Schlummerland 90x190 cm

4 týdny
10 199 Kč

Porovnat