Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

TRÄUMELAND matrace Waldduft 90x160 cm

4 týdny
12 499 Kč 10 330 Kč bez DPH
Kód produktu: P1176536
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
TRÄUMELAND matrace…
12 499 Kč

Popis produktu

potah z materiálu Tencel®, vysoce kvalitní pěna Cellpur pro zdravé spánkové klima

POTAH MATRACE

Sendvičová látka Tencel®, antibakteriální účinky díky stříbru, prošitá vláknem Tencel®-Vlies, po stranách se speciálně prodyšnou ventilační látkou

JÁDRO MATRACE

vysoce kvalitní pěna Cellpur s práškem Tencel® pro unikátní regulaci vlhkosti, strana malého dítěte i juniora s vlnitou strukturou drážek, svislé a vodorovné vzduchové kanálky

POPIS MATERIÁLU

sendvičová tkanina Tencel®

32 % Tencel®, 68 % polyester

Tato příjemná látka na bázi Tencel®, prošitá rounem Tencel®-Vlies, zajišťuje optimální suché spánkové klima a vytváří příjemný měkký povrch matrace. Lze prát při 60 °C.

pěnová hmota Cellpur

Pěna Cellpur obsahuje přírodní surovinu Tencel®, získávanou ze dřeva. Díky materiálu Tencel je pěna velmi elastická, rychle odvádí vlhkost a vytváří tak optimální a suché spánkové klima.

Tencel

S materiálem Tencel® začala nová éra v technologii zpracování vláken. Tencel® je celulózové vlákno, které se získává ekologicky šetrným způsobem ze dřeva (Evropské ekologické ocenění). Sjednocuje přednosti mnoha vláken: je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, snadno udržovatelný jako akryl, chladivý a příjemný jako len, teplý jako vlna a pojme o 130 % více vodních par než bavlna.

Výška matrace je 15cm.

objemová hmotnost: 50 kg/m3

 

UPOZORNĚNÍ: matrace je vakuována a dodávána ve srolované formě. Tento způsob balení nijak neohrožuje kvalitu matrace. Po opatrném sejmutí fólie se matrace rozvine a během 3 – 4 minut získá zpět 90 % svého objemu. Dosažení 100 % objemu může matraci trvat dva, maximálně tři dny.

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma

TRÄUMELAND matrace Waldduft 90x160 cm

4 týdny
12 499 Kč

Porovnat