Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Trixie Baby Kreativní dřevěná hra zvířátka

2 týdny
490 Kč 405 Kč bez DPH

klubová s registrací 466 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1323821
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Trixie Baby Kreativní dřevěná hra zvířátka
Trixie Baby…
490 Kč

Popis produktu

Kreativní dřevěná hra zvířátka Trixie

Tato hra nabízí mnoho způsobů hraní! Mohou to být první puzzle a vaše děti mohou zkoušet vkládat hlavu zvířátka do správného kolečka. Ale největší zábava je, když hrajete společně a každý se snaží získat co nejvíce koleček tím, že vloží správnou hlavu zvířátka do správného kolečka. Každý hráč si vylosuje zvířecí hlavičky. Kolečka se otoční lícem dolů jako při pexesu. Hráči se střídaní v otáčení koleček a snaží se najít kolečko s tvarem zvířátka, které si vylosoval. Ten, kdo získá všechna správná kolečka ke svým zvířátkům vyhrává.

Hra obsahuje 10 ks koleček.

Skvělá hra, díky které děti procvičují mnoho motorických a kognitivních dovedností. Poznávají barvy, zvířata a trénují paměť.


Materiál: certifikované 100% FSC © dřevo. Použité barvy pouze na vodní bázi, bez chemií, a proto 100% bezpečné pro děti.

Velikost jednoho kolečka: ⌀ 7cm

Údržba: otřít hadříkem

Vhodné pro děti od 12 měsíců

O Trixie:

Trixie je belgická značka, pro kterou je hlavním zdrojem inspirace nekonečná představivost našich dětí. Od novorozence až po teenagery mají děti obrovskou fantazii, kterou používají k objevování světa kolem sebe. To vše se promítá do návrhů hraček, doplňků do pokojíčku, do koupelny, při stolování nebo potřeb do školky. V Trixie také myslí na budoucnost našich dětí, a proto jsou všechny výrobky vyrobeny z organické bavlny.

   

Zobrazit celý popis