Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

TrueLife BELLE IPL E5

1 týden
7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Kód produktu: P1313090
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
TrueLife BELLE IPL…
7 999 Kč

Popis produktu

IPL Epilátor, bezbolestné dlouhodobé odstranění chloupků, na obličej, tělo i oblast bikin, 600 000 záblesků, SensCool® technologie, 3 druhy nástavců, LCD displej, 2 režimy, 5 intenzit světla, snadné použití, napájení: elektrická síť, barva: bílá, zelená.


TrueLife BELLE IPL E5 - IPL Epilátor se třemi druhy lamp

Hebká pokožka bez starostí a bolesti | Viditelné snížení růstu chloupků bez zbytečné bolesti

Dopřejte si viditelně hladší pokožku již po 4 týdnech používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5. Epilátor, který pracuje s technologií TrueIPL®, vás při pravidelném používání účinně zbaví nežádoucích chloupků. S epilátorem snadno ošetříte všechny partie těla, obličej a podpaží, oblast bikin i celé nohy. To vše díky technologii SensCool® zcela bezbolestně, šetrně a bezpečně. Epilátor vysílá záblesky, které pod povrchem pokožky zasahují melanin ve folikulu chloupku a napomáhají tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Pravidelné používání TrueLife BELLE IPL E5 zanechá vaší pokožku sametově hebkou, bez nutnosti holení nebo nákladných a bolestivých kosmetických ošetření. Použití epilátoru je snadné a zvládne jej každý. Kromě klasické lampy k odstraňování chloupků v balení najdete i speciální SR lampu k omlazení pokožky a AC lampu, která vám pomůže s odstraněním akné.

Epilátor s oceněním


Účinná a rychlá TrueIPL® technologie

Epilace je prováděna pomocí intenzivního pulzního světla. Epilátor vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanin ve folikulu chloupku a pomáhá tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Světelné impulzy vytvářejí teplo, které vlasovou cibulku zahřeje, ta se zničí a chloupky poté samovolně vypadávají. Pokožka je již po několika málo použitích výrazně hladší. Epilace všech partií vám zabere jen pár minut.
Bezbolestně i bezpečně díky SensCool®

Je-li vaše pokožka velmi citlivá, nemusíte se používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5 obávat. Díky technologii SensCool® probíhá celé ošetření zcela bezbolestnou metodou. Po každém záblesku epilátor pokožku ihned ochladí a tím ji okamžitě zklidní. Zároveň SensCool® hlídá teplotu epilátoru a jakmile je překročena teplota 60 &degC, epilátor se automaticky vypne. Senzor na ochranu očí brání vyslání záblesku, pokud epilátor míří do volného prostoru. Epilátor vydá impulz pouze ve chvíli, kdy je v přímém kontaktu s pokožkou.

Bezbolestně i bezpečně díky SensCool®Automatický a manuální režim

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 nabízí dva režimy. Manuální režim jednotlivých záblesků je vhodný k epilaci malých a těžko dostupných oblastí, jako jsou obličej, podpaží, oblast bikin nebo kotníky. S automatickým režimem rychle a pohodlně ošetříte větší oblasti, například nohy. Jakmile se přístroj dotkne epilované oblasti, jednoduše podržíte tlačítko ovládání po dobu 3 sekund, epilátor se přepne do automatického režimu, kdy při plynulém pohybu po pokožce bude neustále vydávat záblesky.
Dlouhodobé řešení

Účinek IPL epilátoru je především dlouhodobý. Místa, která byste chtěli zbavit chloupků, epilujte jednou týdně. Již po 4 týdnech používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5 zaznamenáte snížení růstu chloupků. Pokud budete v týdenní aplikaci pokračovat, po dokončení 12 týdenního plánu byste již měli pozorovat výrazné snížení růstu chloupků v ošetřované oblasti. Zbylé chloupky budou jemnější a světlejší. Pokud budete v aplikaci pokračovat, bude vaše pokožka stabilně bez chloupků.
3v1 - chloupky, akné a omlazení pokožky

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 využijete kromě samotné epilace i k dalším aplikacím. Stačí pouze vyměnit lampu. K dlouhodobému a účinnému odstranění chloupků vám poslouží HR lampa, Nejednoho člověka trápí akné. Pokud chce mít obličej čistý a hebký na dotek, doporučujeme použít AC lampu. Pokud chcete svoji pokožku omladit, pomůže vám s tím SR lampa. Všechny lampy jsou součástí balení. Nemusíte si tedy nic dokupovat. Určitě oceníte i praktický stojánek.

3v1 - chloupky, akné a omlazení pokožkyTrueIPL® technologie

Epilátor vydává jemné impulzy světla pod povrch pokožky, kde zasahuje melanin ve folikulu chloupku a pomáhá tak přerušit cyklus dorůstání chloupků.

TrueIPL® technologie600 000 záblesků

Epilátor může vydat až 600 000 záblesků. To odpovídá přibližně 15 - 20 rokům používání. Díky vysokému počtu záblesků se můžete o svůj epilátor podělit a používat ho společně s rodinou.

600 000 zábleskůBezbolestné a efektivní

IPL metoda epilace je díky odstraňování zahříváním vlasových cibulek o mnoho efektivnější a méně bolestivá, než klasická depilace.

Bezbolestné a efektivníNa všechny části těla

S epilátorem pohodlně ošetříte různé partie, od nohou, až po obličej nebo oblast bikin.

Na všechny části tělaSensCool® technologie

Technologie SensCool® hlídá po celou dobu epilace vaši bezpečnost. Epilátor mohou díky tomu používat i lidé s citlivou pokožku.

SensCool® technologieLCD dotykový displej

Stupeň intenzity světla můžete sledovat na LCD displeji. Zároveň je displej dotykový, pro nastavení tedy nepotřebujete žádná tlačítka, vše ovládáte na displeji.

LCD dotykový displej

Automatický a manuální režim

Podle potřeby si můžete zvolit mezi dvěma režimy. Při automatickém režimu vychází záblesk každou sekundu. Manuální režim využijete na obličeji a na těžko dostupná místa.

Automatický a manuální režim5 intenzit světla

Pomocí ovládacího tlačítka si sami zvolíte požadovanou úroveň světla, která odpovídá vašemu typu pokožky.

5 intenzit světlaBezpečné používání

Ve chvíli, kdy se epilátor zahřeje na 60 &#8451, se automaticky vypne, aby nedošlo k přehřátí.

Bezpečné používáníSenzor na ochranu očí

Epilátor má zabudovaný bezpečnostní senzor, který brání vyslání záblesku do volného prostoru. Záblesk se vydá pouze ve chvíli, kdy je v přímém kontaktu s pokožkou.

Senzor na ochranu očíDlouhodobé řešení

Výsledky epilace s epilátorem IPL jsou dlouhodobého rázu. Po 12 týdnech pravidelného používání zaznamenáte výrazné snížení chloupků v epilované oblasti.

Dlouhodobé řešeníVýsledky již po 4 týdnech

První výsledky epilování poznáte na své pokožce již po 4 týdnech používání.

Výsledky již po 4 týdnechSnadné použití

Nepotřebujete žádný vosk nebo pásky, stačí vám jeden přístroj, jehož ovládání zvládne každý.

Snadné použití3v1

Kromě klasické epilace můžete epilátor použít i k omlazení pokožky nebo odstranění akné.

3v1Parametry TrueLife BELLE IPL E5

Typ IPL
Využití Obličej, Nohy, Intimní partie, Záda, Tělo
Funkce SensCool®, Senzor na ochranu očí
Počet režimů 2 - manuální a automatický
Počet úrovní světla 5
Počet záblesků 600 000
Počet nástavců 3 - HR lampa - odstranění chloupků,
AC lampa - proti akné,
SR lampa - omlazení pokožky
Napájení Elektrická síť
Displej Ano - dotykový LCD
Barva Bílá, zelenáObsah balení

  • 1× Epilátor
  • 1× HR lampa
  • 1× AC lampa
  • 1× SR lampa
  • 1× Adaptér
  • 1× Bezpečnostní brýle
  • 1× ManuálSrovnání s konkurencí

TrueLife BELLE IPL E3 ETA Fenité 8347 90000 TrueLife BELLE IPL E5 Philips Lumea Advanced IPL SC1998/00 Braun Silk-expert Pro 5 PL5014 IPL Philips Lumea Series 9000 BRI958/00
Čas ošetření podkolenní 8 minut Neuvedeno 8 minut 15 minut < 5 minut 8,5 minuty
Účinnost Po 3-4 ošetřeních Neuvedeno Po 3-4 ošetřeních Až 85% redukce chloupků po 3 ošetřeních** 4 týdny Až 92% redukce chloupků po 3 ošetřeních*
Počet záblesků 600 000 300 000 600 000 250 000 400 000 450 000
Odstín pokožky I-V I-V I-V I-IV I-V I-V
Stupňů intenzity 5 5 5 5 10 5
Automatický režim Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Bezpečnostní pojistka Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Funkce ochlazení pokožky Ne Ne Ano Ne Ne Ne
Podstavec Ne Ne Ano Ne Ne Ne
Počet nástavců 3 (SR a AC lampa jako příslušenství) 2 3 3 1 4
Napájení Kabel Kabel Kabel Kabel Kabel Kabel, bez kabelu
Cena (Kč) 5 490,- 7 999,- 8 790,- 9 999,- 12 999,- 13 999,-

* Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více.

** Měřeno na nohou, 67 % z 45 žen dosáhlo výsledku 85 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

Data a informace jsou shromážděny z internetových stránek českých dovozců, prodejců Alza/Mall, objektivního měření a dalších veřejně dostupných zdrojů k 26.10.2021.Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma

TrueLife BELLE IPL E5

1 týden
7 999 Kč

Porovnat