Zaregistrujte se na náš eshop a získejte za každý nákup v hodnotě nad 500 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě bonusové body. Při každé další objednávce je lze převést na slevový kupón nebo proměnit za dárky.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Košík: 0 položek
Pokladna: 0 Kč

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Ukázat výsledky

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás!

BRITAX

WWW stránky výrobce: https://www.britax-roemer.de

BRITAX - podrobnosti

Britax / Römer

Výrobce jedněch z nejkvalitnějších autosedaček na celé trhu - společnost BRITAX RÖMER vznikla v roce 1979 spojením německého tradičního výrobce RÖMER a anglické společnosti BRITAX.

Ulmská společnost RÖMER byla založena ve 30. letech 19. století a o několik desítek let později - v 70. letech - se specializovala na obor dětské bezpečnosti. Od té doby je tato tradiční značka v Německu pro mladé rodiče ustáleným pojmem, výrobky této firmy se nachází skoro v každé domácnosti, kde jsou miminka nebo menší děti.

Podobně se vyvíjely také dějiny společnosti BRITAX: Společnost BRITAX, založena také ve 30. letech, expandovala především v 80. a 90. letech především do USA, Austrálie, Skandinávie a na Dálný východ.

Dnes je BRITAX RÖMER společností aktivní po celém světě s celkem 9 sídly ve všech částech světa, které se společně zavázaly k tématu dětské bezpečnosti.
 

Portfolio výrobků společnosti BRITAX RÖMER přitom zahrnuje širokou paletu produktů a systémových řešení - od dětských autosedaček přes cyklosedačky až po dětské kočárky a kompletní cestovní systémy pro maximální flexibilitu.

Od 70. let 19. století přestavovala BRITAX RÖMER stále nové významné inovace, které ovlivňovaly celý trh a stanovily nové průmyslové standardy: Jako například RÖMER PEGGY - první dětská autosedačka společnosti RÖMER - nebo systém proti převrácení ISOFIX, který se v současnosti stal mezinárodní normou. Také první stavitelná dětská autosedačka a první dětská autosedačka s optimální ergonomií pro novorozence pocházela z domu BRITAX RÖMER. Nejaktuálnějším příkladem inovační síly společnosti je speciální ochrana proti bočnímu nárazu pro dětské autosedačky. Základní bezpečnostní znak zvláště s ohledem na skutečnost, že kolem čtvrtiny všech silových působení na vozidlo následkem úrazu přichází ze strany.
Zajištění kvality na nejvyšší úrovni

To, že bezpečí a optimální ochrana dětí stojí ve společnosti BRITAX RÖMER na prvním místě, ukazuje také ten fakt, že společnost má jako jeden z mála prodejců v oboru k dispozici vlastní zařízení pro crash testy, jaké se používají v automobilovém průmyslu. Toto je pouze jeden z mnoha faktorů, který ze společnosti BRITAX RÖMER učinil ceněného partnera automobilových klubů, úřadů a jiných dopravních institucí. V neposlední řadě je to také díky vysokým kvalitativním nárokům, které jsou odjakživa základní součástí filozofie společnosti BRITAX RÖMER. Tak BRITAX RÖMER se svým systémem řízení kvality splňuje jako jeden z mála výrobců v tomto oboru přísné nároky automobilového průmyslu podle ISO/TS 16949. Průběžným výzkumem a vývojem BRITAX RÖMER každý den pracuje na tom, aby se současné standardy týkající se kvality stále povyšovaly na nové, aby byla mladým rodičům poskytnuta ideální řešení pro každou životní situaci a aby se s novými inovacemi výrobků a technologií průběžně zlepšovala bezpečnost a komfort dětí v silničním provozu. Tak BRITAX RÖMER spouští vždy nové impulzy - jako značka kvality stejně jako ten, kdo udává krok technologie a designu.

page-lifestyle-liftingcar

BRITAX - oddělení obsahující produkty výrobce

Zobrazit veškeré zboží od výrobce BRITAX

Články

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2019 www.detskyraj.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.

TOPlist