Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

X-lander X-Cite 3v1 s bází 2022

10 dní
21 214 Kč 17 532 Kč bez DPH
Kód produktu: P1194136
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
X-lander X-Cite 3v1 s bází 2022
X-lander X-Cite 3v1…
21 214 Kč

Popis produktu

V X-Cite jsme značně vylepšili tlumení předních koleček. Zavedené technologické řešení ovlivnilo plynulost a snadnost prohýbání přední kol. Nové, měkké tlumení je citelné při nátlaku shora. Díky tomu kočárek překonává překážky plynule i s malým zatížením. Kočárek X-Cite si díky zavedeným změnám lehce poradí s nerovným chodníkem nebo dírou v povrchu, byť je navržen jako městský model. Nové řešení neovlivňuje hmotnost tohoto lehkého kočárku. Zavedené řešení zlepšuje komfort jízdy kočárku a bude ve velké míře absorbovat nerovnosti povrchu. Nové tlumení, to je technologický krok, díky kterému X-Cite splňuje veškerá očekávání rodičů. Netýká se kolekce 2019.

Kočárek se sportovní sedačkou je jedním ze stále populárnějších řešení u vycházkových kočárků. Často rodiče zvažují, jestli se dítě cítí pohodlně a zda to má dobrý vliv na tvarování jeho postavy a vývoj.

Vynasnažíme se tyto pochybnosti rozptýlit:

Sportovní sedačka, tzv. „kolébka“, není nic jiného než sedačka, která má v pevném úhlu spojené sedadlo s opěradlem. Náklon sedačky do polohy vleže probíhá současným položením opěradla i sedadla. Nezávisle na kolébce se nastavuje opěrka nohou, kterou lze uzpůsobit poloze dítěte.

Při používání kočárku X-Cite s kolébkovou sedačkou není nutné kupovat korbu! Existuje šikovné řešení, kterým je X-Rest. Díky této redukční vložce do kočárku lze dosáhnout plochého povrchu jako v korbě. Boudička sportovního kočárku – zejména v letním období – zcela chrání dítě před větrem nebo sluncem. Pokud dítě začíná již samostatně sedět, je nutné vložku vyjmout. Na rám X-Cite lze samozřejmě použít obě korby a mnoho autosedaček dostupných na trhu.

Rodiče často přemýšlejí, jestli se dítěti v kočárku s kolébkovou sedačkou spí pohodlně v poloze na zádech. A my odpovídáme. Spánek na zádech je jedinou možnou polohou při spánku dítěte na procházce. Dítě, které je připnuto pásy, právě v této poloze usíná. Nezávisle na tom, zda má kočárek kolébkovou nebo jinou sportovní sedačku.

Seznamte se s názorem fyzioterapeuta dr n. med. Stanisław Faliszewski

„Vycházkový kočárek se sportovní sedačkou zajišťuje optimální komfort rozložení tělesné hmotnosti, díky tomu umožňuje správné tvarování zakřivení páteře a má pozitivní vliv na kyčelní klouby. V případě dětí, u kterých je pravidelně pozorováno zvýšené extenzí napětí v dolních končetinách, má navíc nastavení ohnuté polohy pozitivní vliv na jeho snížení, jinak řečeno, je to poloha eliminující nadbytek napětí. Je třeba také podotknout, že fyziologickou polohou při spánku dítěte je poloha na zádech. V prvních šesti měsících není s ohledem na kyčelní klouby spánek na boku doporučován.“

Díky LED osvětlení instalovanému v opěrce nohou má Vaše dítě garantovánu ještě lepší viditelnost než s tradičními odrazkami. Zvyšuje se až o 50 m. Pokud jste na procházce po setmění nebo jdete po krajnici špatně osvětlené cesty, můžete si být jisti, že Vaše dítě je v bezpečí společně s Vámi. Vidí Vás řidiči projíždějících vozidel i ostatní účastníci silničního provozu.

LED osvětlení funguje na baterie, jejich montáž je skutečně velmi snadná a zabere několik sekund. Vozte kočárek tak, abyste před sebou měli spodní část opěrky nohou. Vložte na patřičné místo tři dodané baterie LR44. Tlačítko pro zapnutí LED osvětlení se nachází na horní straně rámu. Panel svítí nepřerušovaně, nebo bliká. V případě potřeby můžete při vkládání baterií použít návod, který se nachází na spodní straně opěrky nohou.

To skutečně dělá každý kočárek výjimečně bezpečným a chrání to, co je pro Vás nejcennější.

Produkt je zařazen v kategoriích

Komplety s autosedačkou

Zobrazit celý popis

Parametry

rozsah kombinace 3-kombinace

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma
X-lander X-Cite 3v1 s bází 2022
Varianty (2)
Astral SET 3V

X-lander X-Cite 3v1 s bází 2022

10 dní
21 214 Kč

Porovnat