Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

X-lander X-Pulse 3v1 s bází 2022

10 dní
21 214 Kč 17 532 Kč bez DPH
Kód produktu: P1194138
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
X-lander X-Pulse 3v1 s bází 2022
X-lander X-Pulse…
21 214 Kč

Popis produktu

Provedli jsme značné změny v tlumení předních koleček – zvětšili jsme rozsah prohnutí. To přineslo efekt ještě měkčího zavěšení. Měkké tlumení je citelné při nátlaku shora, nikoli jako doposud, pouze při úderu o překážku. Kočárek X-Pulse má nyní spolehlivé tlumení na všech 4 kolech. Dodatečnou výhodou jsou nafukovací zadní kola, která nivelují nerovnosti během jízdy. Díky tomu se vibrace vznikající během jízdy nepřenášejí na dítě, ale jsou absorbovány zavěšením kočárku. Nová verze kočárku 2021 má lepší a vyšší boudičku. Nové rozměry boudičky značně zvětšily prostor uvnitř kočárku. Nyní má i vysoké nebo starší dítě dostatek místa nad hlavou. Díky tomuto řešení se kočárek osvědčí od narození až do konce kočárkového období, bez nutnosti kupování většího sportovního kočárku.

X-Pulse městský kočárek s vlastnostmi terénního

Je to model dětského kočárku pro děti od narození (ve spojení s korbou X-Pram nebo Pram Light) až do konce kočárkového dobrodružství (sportovní sedačka od ca 6 měsíců do ca 3 let – 15 kg). Má možnost montáže autosedačky skupiny 0.

Osvědčí se jak ve městě, tak v parku nebo na štěrkové cestě.

Má tlumení předních kol, které niveluje nerovnosti povrchu a působí proti otřesům při příjezdu k překážce před kočárkem, jako např. obrubník. Zadní část kočárku má také tlumič a nafukovací kola. Všechny tyto praktické doplňky se osvědčí nejen na nerovných chodnících, ale také na příměstských cestách.

Kočárek X-Pulse váží pouhých 12 kg. Skládá se společně se sedačkou do malého balíčku, který se vejde téměř do každého kufru. Díky přezce na rámu se během přenášení nebo vytahování z kufru auta nerozkládá.

X-Pulse má na rozdíl od modelu X-Cite sportovní sedačku s opěradlem nastavitelným nezávisle na nastavení sedadla nebo opěrky nohou. Díky tomu lze vytvořit plochý prostor pro spící dítě. Jeho velká, rozkládací boudička umožňuje i v té nejvíce rozložené poloze téměř úplné zakrytí dítěte. Ventilační panel zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř.

X-Pulse má v opěrce nohou LED panel – stejně jako všechny kočárky X-lander. Toto inovativní řešení několikanásobně zvětšuje viditelnost kočárku po soumraku. Zejména v podzimním a zimním období, když se stmívá již kolem 16 hodiny.

Nákupní koš je pokaždé důležitý, nezávisle na druhu procházky. V X-Pulse je opravdu objemný a navíc jej lze zvětšit. Díky rozložení do něj lze umístit věci na piknik, nebo velký nákup po cestě domů.

Velmi často rodiče váhají mezi nafukovacími velkými koly, která mají vliv na hmotnost kočárku, ale zajišťují měkké tlumení, nebo lehčím městským modelem, který lze složit několika pohyby společně se sportovní sedačkou. Takovým zlatým středem se zdá být právě X-Pulse.

Produkt je zařazen v kategoriích

Komplety s autosedačkou

Zobrazit celý popis

Parametry

rozsah kombinace 3-kombinace

Naposledy prohlížené

Doprava zdarma
X-lander X-Pulse 3v1 s bází 2022
Varianty (3)
Astral Azure Petrol

X-lander X-Pulse 3v1 s bází 2022

10 dní
21 214 Kč

Porovnat