Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Prodejny

Od 1.3. 2022 jsou naše prodejny v Praze i Liberci trvale uzavřeny.

Po 27 letech, kdy jsme jako první otevírali velkoplošnou prodejnu s vybavením pro miminka, spouštěli jeden z prvních e-shopů v oboru a dlouhá léta byli jedničkou pro všechny stávající i nastávající rodiče, jsme se rozhodli věnovat novou energii již jen provozování e-shopu. 2 roky omezování kamenných prodejen s ohledem na Covid-19 nám naznačily, kde vám budeme do budoucna nejvíce užiteční.

Letité zkušenosti, znalosti a kontakty promítneme do dokonalých online služeb, bude pro nás velkým potěšením, když u toho zůstanete s námi.

Jsme si ale vědomi i potřeby fyzického kontaktu se zbožím a odborným poradcem, ať už při výběru zboží, či vracení zboží nebo reklamaci. Domluvili jsme se na spolupráci s obchody Malvík, které mají největší síť prodejen, a jednu z nich nejblíže naší prodejně, kterou uzavíráme. Současně je můžete využít i jako výdejní místa objednávek z e-shopu s osobním odběrem. 

Můžete zde od 1.3. podat reklamaci i zboží dříve zakoupeného v naší prodejně nebo na eshopu.

Do 31.3. 2022 budeme v prodejně Levobřežní 8, 190 00, Praha 9 - Vysočany přítomni pro výdej objednávek uskutečněných na naší prodejně nebo na e-shopu odeslaných do 28.2. 2022.

Držte nám palce a zachovejte nám online přízeň :)