Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

ABC Design Aspen 2 Fix i-Size graphite

4 týdny
5 390 Kč 4 813 Kč bez DPH

klubová s registrací 4 851 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1349783
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
ABC Design Aspen 2 Fix i-Size graphite
ABC Design Aspen 2…
5 390 Kč

Popis produktu

Aspen 2 Fix i-Size
Vysoce kvalitní polohovací autosedačka 2v1 s velmi dlouhou životností pro děti od 76 cm do 150 cm (od 15 měsíců do 12 let). 

V prvních dnech můžete své dítě připoutat integrovaným 5bodovým bezpečnostním pásem. Dětská sedačka je pevně připevněna k vašemu vozu pomocí systému konektorů Isofix. 
Uchycení horního popruhu – popruh natažený přes opěradlo zadního sedadla a ukotvený v držáku – navíc poskytuje ještě větší bezpečnost. U obou upevňovacích systémů barevné displeje ukazují, zda je vše správně umístěno. Červená znamená, že je potřeba něco upravit. Zelená znamená, že je vše v pořádku. 

Jakmile vaše dítě povyroste, jednoduše vyjměte vložku sedačky, abyste vytvořili větší sedadlo. Pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vašeho auta dítě připoutejte. Chytrý systém vedení pásu zabraňuje sklouznutí a překroucení pásu a udržuje pás ve správné pozici pro optimální bezpečnost. Komfortní opěrku hlavy lze nastavit do 12 různých poloh, aby vyhovovala výšce vašeho dítěte. Měkké, prodyšné podsedáky a integrovaný ventilační systém zajistí, že vaše dítě zůstane v příjemné teplotě i v horkých dnech. 

V případě bočního nárazu jsou výsledné síly rovnoměrně rozloženy, a proto jsou minimalizovány díky robustní ochraně sedadla proti bočnímu nárazu a skořepině pohlcující energii. To poskytuje ještě větší ochranu hlavy, krku, horní části těla a pánve vašeho dítěte.

Důležité údaje a fakta:
- rozměry (D x Š x V): 47,5 x 44 x 61,5 cm
- celková hmotnost: 10,4 kg

Zobrazit celý popis

Parametry

Uchycení autosedačky Jen Isofixem
Uchycení autosedačky Jen isofixem
Splňuje normu R129 100-150 cm
Druh autosedačky S opěrkou zad
Vlastnosti autosedačky Splňuje normu R129 (61-)76-150 cm, Splňuje normu i-Size
Něco navíc Snímatelný potah, Nastavitelná opěrka hlavy
Splňuje normu i-Size ano
Něco navíc 5 bodový pás, Nastavitelná výška opěrky, Nastavitelná výška pásů, Snímatelný potah, Bez opěrné nohy, Indikátor správné instalace