Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

ABC Design Isofix Base Root

Očekáváme 30. 09.
5 490 Kč 4 537 Kč bez DPH

klubová s registrací 4 941 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1349776
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
ABC Design Isofix Base Root
ABC Design Isofix…
5 490 Kč

Popis produktu

Isofix Base Root
Umožňuje snadno připevnit dětskou autosedačku Tulip i-Size a dětskou sedačku Lily i-Size do vašeho auta jediným kliknutím. Základnu sedačky lze jednoduše zasunout do úchytů Isofix v autě. Chytrá funkce kontroly barev potvrdí, zda jste jej připevnili správně nebo ne. Opěrná noha poskytuje dodatečnou stabilitu. Je výškově nastavitelná a lze jej přizpůsobit vašemu vozu. 

Po instalaci základny jediným kliknutím bezpečně připevníte sedačky Tulip i-Size a Lily i-Size. Autosedačky lze jednoduše položit na základnu a automaticky se uzamknou. Barevný displej vám opět pomůže zjistit, zda byla sedačka správně připevněna či nikoliv. 
Isofix Base Root se otáčí o 360 stupňů, takže dostat vaše dítě do sedačky nebylo nikdy jednodušší. Už se nemusíte ohýbat a sahat do vozidla. 

Autosedačku Lily lze pomocí otočného zámku bezpečně zaaretovat v poloze po směru nebo proti směru jízdy, takže je možné autosedačku používat i jako typickou sedačku proti směru jízdy. 

Dětská autosedačka Tulip by měla být vždy připevněna v poloze proti směru jízdy. Lze ji opět sundat jediným pohybem, základna ABC Design Isofix Base zůstane připevněna v autě. 

Pokud základnu nepotřebujete, lze ji jednoduše složit a uložit, aniž by zabírala mnoho místa.

Podrobnosti:
Celková hmotnost: 8,45 kg
Kompatibilní s: Tulip i-Size a Lily i-Size

Zobrazit celý popis