Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

BaaVi Montessori houpačka Teddy

2 týdny
2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH

klubová s registrací 2 271 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1329998
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
BaaVi Montessori houpačka Teddy
BaaVi Montessori…
2 390 Kč

Popis produktu

Montessori houpačka přirozeným a efektivním způsobem rozvíjí nejen hrubou motoriku našich dětí, ale díky svému multifunkčnímu využití i dětskou kreativitu, samostatnost a spolupráci. Děti si s ní užijí mnoho legrace nejen jako s houpačkou, ale i přelézačkou, podlézačkou, skluzavkou...a jistě přijdou i na mnoho dalších funkcí. Montessori houpačka Teddy je vybavena madly, které se příjemně drží i drobnými dětskými ručkami, a zvyšují tak bezpečnost houpačky. Zároveň však děti mohou k držení využít i tyčku spojující obě bočnice, čímž je zvýšen komfort dítěte. Díky nápaditému a vkusnému designu se Teddy stane nejen kamarádem, ale i líbivou dekorací ve Vašem interiéru.

K houpačce doporučujeme dokoupit skluzavku, díky které tak svému dítěti vytvoříte atraktivní domácí mini hřiště, které ho určitě jen tak neomrzí.

Z dalších doplňků pak nabízíme měkoučký polštářek Fluffy, který houpačku přemění v pohodlné hnízdečko, kde si Vaše malá / Váš malý po náročném hraní rád odpočine. Více viz sekce “Doplňky”.

 


- Vyrobeno z březové překližky, 18 mm, multiplex BB/B

- Povrchová úprava odpovídá normě EN71 odd. 3 (o bezpečnosti dětských hraček)

- Rozměry: D90 x v49 x š40 cm

- Nosnost 65 kg

 

UPOZORNĚNÍ: Příroda nám není lhostejná, a proto Teddyho dodáváme v rozloženém stavu, což nám umožňuje použít v maximální možné míře ekologické balení, a minimalizovat tak užití plastových obalů.

V případě Vašeho zájmu, Vám Teddyho nicméně rádi složíme a doručíme již připraveného k okamžitému použití - viz doplněk Složení.

Zobrazit celý popis