Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Baby Dan DogSpace Lassie tlaková branka pro pejsky, 73-80 cm bílá

1 týden
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Kód produktu: P1343092
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Baby Dan DogSpace…
1 990 Kč

Popis produktu

Tlakově montovaná DogSpace Lassie je ideální pro ty, kteří hledají branku pro domácí mazlíčky - především pro mladé pejsky nebo pejsky malého vzrůstu a zároveň pro ty, kteří prostě nechtějí umisťovat šrouby do dveřních otvorů nebo zdí.

Až bude Vaše zvídavé štěňátko již natolik vycvičené a dost staré na to, aby vědělo, že by nemělo používat vaše oblíbené boty jako žvýkací hračky, nebo zjišťovat, kolik peří máte ve vašich polštářích a navštěvovat místnosti, které by mohly být pro malé tlapky riskantní - poté můžete branku pro domácí mazlíčky snadno opět demontovat, aniž byste zanechali otvory pro šrouby ve zdi nebo dveřích. Do té doby je DogSpace Lassie ideální pro vytvoření odpočinkové zóny pro vašeho malého, zvědavého chlupáče, kde si může dovádět, kolik chce.

Do té doby je DogSpace Lassie ideální pro vytvoření odpočinkové zóny pro vašeho malého, zvědavého chlupáče, kde si může dovádět, kolik chce.

DogSpace Lassie se otevírá oběma směry a lze ji snadno ovládat pouze jednou rukou - ale ne tlapkami, ať jsou velké nebo malé. Indikátor tlaku umístěný v brance vám přesně řekne, kdy je branka pro domácí mazlíčky správně nainstalována, kvůli maximální bezpečnosti. A protože k montáži nejsou potřeba žádné šrouby, můžete branku snadno demontovat a vzít si ji s sebou i na dovolenou.

Tato branka pro domácí mazlíčky se vejde do otvorů 73,5-79,6 cm a můžete k ní přidat až 6 nástavců(na objednávku), což umožňuje umístit ji do otvorů o šířce až 119,3 cm.
Pokud použijete více než 2 nástavce, doporučuje výrobce pro bezpečnou instalaci použít přiložené nástěnné misky.

  • Tlakově upevněná branka pro domácí mazlíčky, která nezanechá žádné stopy (poškrábání).
  • Snadná montáž a demontáž - a pak ji můžete vzít s sebou na dovolenou spolu se svým čtyřnohým členem rodiny.
  • Snadno se otevírá pouze jednou rukou - ale poměrně těžko se otevírá tlapkami - bez ohledu na to, zda váš pes používá jednu, dvě nebo všechny čtyři..
  • Otevírá se na obě strany – stejně jako šťastný pes vrtí ocasem sem a tam po celý den.
  • Indikátor tlaku umožňuje snadno zjistit, kdy je branka správně namontována – jak lidskýma očima - tak černobílým viděním vašeho pejska.

Výška branky 72cm Vzdálenost mezi šprušlemi 5,51 cm Hmotnost branky bez obalu 4,65kg

Zobrazit celý popis

Naposledy prohlížené