Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Baby Dan DogSpace Max M prostorová zábrana, kovová, černá

1 týden
2 840 Kč 2 347 Kč bez DPH

klubová s registrací 2 556 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1343691
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Baby Dan DogSpace Max M prostorová zábrana, kovová, černá
Baby Dan DogSpace…
2 840 Kč

Popis produktu

Vytvořte pro svého pejska za pomoci zábrany pro domácí mazlíčky Max M přesně takový prostor, jaký potřebuje. Bezpečný prostor, kde si může dovádět, kolik chce, aniž by hrozilo nebezpečí pro jeho měkké tlapky nebo váš interier.

DogSpace Max M se hodí do každého domova. Flexibilní držáky a klouby vám umožní konfigurovat jej libovolným způsobem - a vytvořit prostor, který chcete pro vašeho psa. Připevněte jej do rámu dveří, na stěnu nebo jakýmkoli jiným způsobem. Všechny sekce jsou flexibilní a volně stojící a přiložené nástěnné kování usnadní připevnění k jakémukoli rámu dveří nebo zdi.

Zábrana DogSpace Max M pro psy pokrývá jakýkoli otvor v rozmezí 90-146 cm - ale pokud chcete, můžete ji prodloužit pomocí přídavných dílů (dodávají se v délkách 33 cm a 71 cm na objednávku). Jak dlouhou zábranu pro domácí mazlíčky DogSpace Max potřebujete? Můžete si ji vytvořit tak dlouhou, jak chcete.

Dveřní část u branky DogSpace Max je mimořádně široká a při sestavování ji můžete umístit, kamkoli budete chtít. Uprostřed nebo na jednu ze stran. To záleží jen na vás. Dvířka se snadno otevírají jednou rukou (ale ne tlapkami) a otevírají se oběma směry.

Díky funkci rychlého uvolnění ji můžete během několika sekund snadno sejmout nebo znovu připevnit ke stěnovému kování.

Co je součástí? Dva panely dlouhé 33 cm a jeden s dvířky široký 72cm, sada stěnového kování.

  • Snadno se otevírá pouze jednou rukou, ale poměrně těžko se otevírá tlapkami - bez ohledu na to, zda váš pes používá jednu, dvě nebo všechny čtyři.
  • Otevírá se na obě strany – stejně jako šťastný pes vrtí ocasem sem a tam po celý den.
  • Extra široký otvor pro snadný průchod pro malé i velké psy (i lidi) a ty, kteří mají misku na jídlo až příliš v oblibě.
  • Speciální držáky vám umožní nainstalovat tuto branku pro domácí mazlíčky uvnitř a vně rámu dveří a pod jakýmkoli lichým úhlem. Ano, možností montáže je téměř tolik jako u psích plemen.

Technické údaje: výška zábrany 70,5cm, rozměry otvoru 90-146cm

Zobrazit celý popis