Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Sleva -20%

Gerber Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g

1 týden
99 Kč Původní cena
79 Kč 71 Kč bez DPH
Sleva -20%
Ušetříte 20 Kč

klubová s registrací 75 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1359230
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Gerber Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g
Gerber Mléčná kaše…
79 Kč

Popis produktu

GERBER Mléčná kaše banán a hruška je lahodný obilno-mléčný příkrm pro vaše miminko. Kašička je vyrobena z pečlivě vybraných celozrnných obilovin, pšenice a ovsa. Při výrobě jsme navíc nepřidali žádný cukr* ani aromata. Kaše je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Díky banánovým a hruškovým vločkám má mléčná kaše jemnou, lehce nasládlou chuť a potěší tak jazýček každého malého mlsouna. Kaše je pro miminko ideální dobrotou pro usnadnění přechodu na pevnou stravu. Je pomocníkem pro rozvoj žvýkacích a polykacích dovedností a připravuje malé strávníky na širší škálu potravin. Instantní kaše jsou navíc snadné na přípravu, není třeba přidat nic víc než vodu. 

- Celozrnné obiloviny
- 0 % přidaného cukru*
- Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy***
- Vitamíny a minerální látky
- Jednoduchá příprava
- Perfektní na dobrou noc

Miska plná dobrot obsahuje 15 g celozrnných obilovin, vitamíny a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. V dětské kaši najdete vápník** a vitamín D** pro
správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
**Obsah vápníku a vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.
***Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

GERBER kaše kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť banánových a hruškových vloček pro potěšení všech malých bříšek. Přináší to nejlepší ze světa obilovin a výživy do každé lžičky.

Návod na přípravu: 1. Před přípravou kaše si umyjte ruce. Zkontrolujte čistotu všech nádob. 2. Asi 5 minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence. 3. Nalijte odměřené množství převařené vody (150 ml) do misky a nechte ochladit asi na 40 °C . 4. Za stálého míchání vsypte 50 g kaše (6-7 polévkových lžic). 5. Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte. Počet porcí v balení: 4

0 % přidaného cukru. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Miska plná dobrot obsahuje 15 g celozrnných obilovin, vitamíny a  minerální látky pro správný rozvoj dětské organismu**. **Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. **Obsahuje vápník a vitamín D pro správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém. Obsah vápníku a vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Zobrazit celý popis