Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Label Label Dřevěné kostky 50 ks, růžové

1 týden
625 Kč 517 Kč bez DPH

klubová s registrací 594 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1317699
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Label Label Dřevěné kostky 50 ks, růžové
Label Label Dřevěné…
625 Kč

Popis produktu

Navrhujte, vytvářejte a stavte ty nejúžasnější stavby, tvary, zvířata... díky této sadě dřevěných kostek belgické značky Label Label!

Dřevěné kostky Label Label jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva s certifikátem FSC. Sada se skládá z kombinace přírodních dřevěných kostek a barevných kostek, které nesou krásné jemné odstíny nanesené pomocí barvy na vodní bázi vhodné pro děti.

Sada, která se skládá z 50 dřevěných bloků různých tvarů, barev, symbolů a vzorů, je uschovaná v praktickém úložném boxu s uchem. Snadno se skladuje a přenáší. Součástí krabice je i brožurka s návrhy na stavění.

Tato hračka kromě mnoha hodin zábavy napomáhá stimulovat představivost, rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dítěte. Skládání a stavění podporuje prostorové vnímání.

Tip: Tato sada kostek se skvěle hodí i jako doplněk k některé z dalších sad dřevěných hraček Label Label. Dokáže proměnit každý nápad v krásný a ucelený příběh.

Detail produktu:

  • Doporučený věk: 18 měsíců+
  • Dovednosti: Poznávání tvarů a barev, Podporuje fantazii a představivost, Koordinace očí a rukou, Logické přemýšlení, Podporuje dovednost počítat a rozvíjí jazykové dovednosti

Zobrazit celý popis