Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Label Label Vláček, Nougat

1 týden
650 Kč 537 Kč bez DPH

klubová s registrací 585 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1317720
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Label Label Vláček, Nougat
Label Label Vláček,…
650 Kč

Popis produktu

Zábavný, detailně propracovaný vláček pro nejmenší děti!

Stylové, vysoce kvalitní a certifikované dřevěné hračky belgické značky Label label potěší a vykouzlí úsměv na tváři každého malého rošťáka. Krásný dřevěný vláček je ideálním společníkem pro děti. Je vyrobený z kvalitního bukového dřeva s certifikátem FSC v kombinaci s barvami na vodní bázi, která jsou vhodné pro děti.

Kostky různých tvarů lze použít i bez vagónků ke skládání nebo stavění. Vagonky lze napojovat a různě kombinovat mezi sebou. Tento dřevěný vláček proto nabízí neuvěřitelné množství herních možností, což znamená, že se vaše děti rozhodně nebudou nudit. Kromě mnoha hodin zábavy si vaše dítě s tímto vláčkem procvičí motoriku. Hračka dále podporuje představivost, fantazii a povědomí o prostoru. Díky svému roztomilému a modernímu designu je tento vláček stylovým doplňkem každé místnosti.

Tip: se sadou dřevěných kostek Label Label si vytvoříte ještě více zábavy. Nechte vlak jezdit podél vlastnoručně postavených domů nebo pod mostem či tunelem. Nebo z něj udělat zábavný vláček v zoo? Nechte své ratolesti využít jejich představivost a kreativitu a postavte jim vlastní dráhu.

Detail produktu:

  • Doporučený věk: 18 měsíců+
  • Dovednosti: Motorika, Poznávání tvarů a barev, Podporuje fantazii a představivost, Koordinace očí a rukou, Logické přemýšlení

Zobrazit celý popis