Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

OB Designs Kousátko, Blush

1 týden
329 Kč 272 Kč bez DPH

klubová s registrací 313 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1266238
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
OB Designs Kousátko, Blush
OB Designs Kousátko…
329 Kč

Popis produktu

Ekologické dřevěné kousátko pro děti je vyrobeno z bukového dřeva získaného udržitelným způsobem a také z potravinářského silikonu.

Jedná se o skvělou volbu oproti běžným dětským kousátkům, protože toto kombinované kousátko je ekologické, netoxické a neobsahuje škodlivé olovo, kovy, BPA, chemikálie ani ftaláty.

Silikon je skvělý senzorický materiál, je měkký, a tudíž příjemný pro úlevu od bolavých dásní při prořezávání prvních zoubků. Bukové dřevo je přirozeně antibakteriální, takže je pro děti bezpečným kousátkem.


DETAILY A SPECIFIKACE:

  • Vhodné pro děti od 3 měsíců+
  • Vyrobeno z 100% potravinářského silikonu a bukového dřeba získaného udržitelným způsobem
  • Vyrobeno výrobcem auditovaným společností Sedex
  • Délka: cca 20 cm

PÉČE A ÚDRŽBA:

V případě potřeby jej otřete vlhkým hadříkem. Neponořujte do vody ani nepoužívejte čisticí prostředky. Nesterilizujte, nevyvařujte ani nevkládejte do myčky nádobí. Po čištění nechte oschnout na vzduchu, skladujte na čistém a suchém místě. Po 3 - 6 měsících používání kousátko zlikvidujte.

BEZPEČNOST:

Výrobky společnosti O. B. Designs jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů, avšak při nesprávném použití a poničení může hrozit nebezpečí udušení. Před každým použitím je zkontrolujte a při prvních známkách opotřebení je vyhoďte. Výrobky nijak neupravujte a vždy je používejte pod dohledem dospělé osoby. Před prvním použitím kousátko opláchněte horkou vodou. Tento výrobek byl nezávisle testován. Splňuje povinné bezpečnostní normy AS/NZS 8124 a USA ASTM pro hračky určené dětem mladším 36 měsíců.

Vyrobeno v Číně. Navrženo v Byron Bay v Austrálii.

Zobrazit celý popis