Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

TRÄUMELAND Matrace Wind Better Dreams Edition 140 x 70 cm

1 týden
4 839 Kč 3 999 Kč bez DPH

klubová s registrací 4 355 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1353744
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
TRÄUMELAND Matrace Wind Better Dreams Edition 140 x 70 cm
TRÄUMELAND Matrace…
4 839 Kč

Popis produktu

Matrace Wind

Poprvé se podařilo vyvinout jádro matrace, které je vyrobeno z 50 % surovin, které již pocházejí z cirkulární ekonomiky. K úspoře cenných surovin se používají nejnovější techniky upcyklace a recyklace. Matrace Wind nabízí nejen pohodlí, ale také aktivně přispívá k ochraně životního prostředí díky použití recyklovaných materiálů. Potah matrace také používá 10% vláken TENCEL™ x REFIBRA™, která se získávají z recyklovaných textilií.

Jádro matrace

Vynikající komfort ležení díky inteligentní kombinaci vysoce kvalitní vločkové pěny a pokročilé pěny Orbis. Jádro je vyrobeno z udržitelných materiálů. Jádro matrace a nášlapné okraje tvoří cca 50 % surovin s přidanou hodnotou. Dlouhé boční nášlapné hrany pro bezpečnost při prvních pokusech postavit se do dětské postýlky

Potah matrace

Multifunkční potah s TENCEL™ x REFIBRA™ - vláknem pro udržitelnou budoucnost – s ventilačním páskem. Multifunkční "bezpečnostní" potah s bočním ventilačním pruhem a 8% recyklované bavlny. Kromě integrované funkce ochrany proti vlhkosti obsahuje potah matrace přírodní vlákno TENCEL™, které zabraňuje pocení.

Vlastnosti

  • testováno na antimon a škodlivé látky
  • prodyšná
  • pratelný do 60 °C
  • vhodné pro jemné sušení
  • boční ventilační pruh zajišťuje ještě větší propustnost vzduchu

Technické parametry

  • výška matrace: 11 cm
  • vločková pěna: 40 kg/m3
  • pěna Orbis: 30 kg/m3

Upozornění

Dle nejnovější bezpečnostní normy je u všech matracových potahů používán Safety zip. Tento zip nemá jezdce, díky čemuž není možné, aby ho dítě rozepnulo a otevřelo tak potah matrace. V případě, že chce rodič zip rozepnout, je nutné použít dočasnou pomůcku (třeba kancelářskou sponku nebo drátek…). Bez této pomůcky (jen prsty) zip rozepnout nelze, protože se musí uvnitř povolit pojistka.

Zobrazit celý popis