Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

TRÄUMELAND Matrace Wind Better Dreams Edition 200 x 90 cm

1 týden
10 199 Kč 8 429 Kč bez DPH

klubová s registrací 9 179 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1353776
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
TRÄUMELAND Matrace Wind Better Dreams Edition 200 x 90 cm
TRÄUMELAND Matrace…
10 199 Kč

Popis produktu

Matrace Wind

Poprvé se podařilo vyvinout jádro matrace, které je vyrobeno z 50 % surovin, které již pocházejí z cirkulární ekonomiky. K úspoře cenných surovin se používají nejnovější techniky upcyklace a recyklace. Matrace Wind nabízí nejen pohodlí, ale také aktivně přispívá k ochraně životního prostředí díky použití recyklovaných materiálů. Potah matrace také používá 10% vláken TENCEL™ x REFIBRA™, která se získávají z recyklovaných textilií.

Jádro matrace

Vynikající komfort ležení díky inteligentní kombinaci vysoce kvalitní vločkové pěny a pokročilé pěny Orbis. Jádro je vyrobeno z udržitelných materiálů. Jádro matrace tvoří cca 50 % surovin s přidanou hodnotou. Dvě úrovně tuhosti: měkká (vlnitá kontura) a středně pevná. Matraci doporučujeme otočit na středně pevnou stranu od tělesné hmotnosti cca. 35 kg (vhodné do tělesné hmotnosti cca 70 kg).

Potah matrace

Jedinečná směsová tkanina TENCEL™ se skládá z 32 % TENCEL™ a 68 % polyesteru. Potah je prošívaný plyšovým fleecem, který vytváří optimalizované suché klima na spaní a příjemně měkký povrch matrace. Přírodní vlákno TENCEL™ zabraňuje pocení.

Vlastnosti

  • testováno na antimon a škodlivé látky
  • prodyšná
  • pratelný do 60 °C
  • vhodné pro jemné sušení
  • boční ventilační pruh zajišťuje ještě větší propustnost vzduchu

Technické parametry

  • výška matrace: 11 cm
  • vločková pěna: 40 kg/m3
  • pěna Orbis: 30 kg/m3

Upozornění

Dle nejnovější bezpečnostní normy je u všech matracových potahů používán Safety zip. Tento zip nemá jezdce, díky čemuž není možné, aby ho dítě rozepnulo a otevřelo tak potah matrace. V případě, že chce rodič zip rozepnout, je nutné použít dočasnou pomůcku (třeba kancelářskou sponku nebo drátek…). Bez této pomůcky (jen prsty) zip rozepnout nelze, protože se musí uvnitř povolit pojistka.

Zobrazit celý popis