Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Truelife AquaFloss Compact C300 White

1 týden
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH

klubová s registrací 1 529 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1320795
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Truelife AquaFloss Compact C300 White
Truelife AquaFloss…
1 699 Kč

Popis produktu

Elektrická ústní sprcha, 5 režimů, funkce DIY, časovač, funkce Paměť, 6 trysek (4 typy), 360° otočná hlavice, výdrž baterie14 dní, nádržka 300 ml, USB kabel, kompaktní design, barva: bílá.


90 dní na vrácení peněz

Truelife AquaFloss Compact C300 White - Ústní sprcha s 5 režimy a LED

Naprostá většina zubních kazů vzniká v mezizubních prostorech. Jejich pravidelné čištění je proto nutností. Bývá ale zdlouhavé a často ne úplně příjemné. S ústní sprchou TrueLife AquaFloss Compact C300 je čištění mezizubních prostor o mnoho snazší a šetrnější. Díky technologii StreamTrue® proud kapek vody a vzduchu, který vychází z trysky ústní sprchy, dokonale pronikne i do nejmenších prostor, kde účinně odstraňuje až 99 % zubního plaku i bakterií. Díky kompaktnímu designu a výdrži baterie můžete se sprchou bez obav cestovat. Její používání je snadné a vyžaduje minimum nácviku. Sprcha nabízí 5 režimů čištění s různými intenzitami tlaku, včetně režimu Pulse s technologií PulseTrue®, díky které přístroj masíruje dásně, prokrvuje je a napomáhá tak jejich regeneraci. Díky funkci DIY si můžete vytvořit vlastní režim čištění, ve kterém si zvolíte intenzitu tlaku vody, která vám bude nejvíce vyhovovat. Přístroj má 6 speciálních trysek, které jsou navrženy pro vaše konkrétní potřeby.

Truelife AquaFloss Compact C300 White - Ústní sprcha s 5 režimy a LEDKompletní dentální hygiena snadno a šetrně

Používání AquaFloss Compact C300 je mnohem snazší a šetrnější, než čištění pomocí zubní nitě a mezizubních kartáčků, které navíc musíte pravidelně dokupovat. Stačí naplnit 300ml nádržku sprchy vodou a zvolit jeden z pěti čistících režimů. Ústní sprcha je vybavena technologií StreamTrue®, díky které mikrobublinky vytvořené z vody a vzduchu proniknou i do těch nejužších prostor a účinně odstraní zubní plak, bakterie i zbytky jídla. Ovládání sprchy je snadné a vyžaduje minimum nácviku. Součástí sprchy je 6 různých trysek, které jsou speciálně navrženy pro konkrétní dentální potřeby.

Kompletní dentální hygiena snadno a šetrněKompaktní design a chytré funkce

Díky kompaktnímu designu si ústní sprchu můžete vzít kamkoliv s sebou. Na jedno nabití vydrží baterie 14 dní a nabíječku tak nemusíte brát s sebou ani na dovolenou. Pro všechny případy je nabíjecí kabel zakončen USB konektorem, sprchu tak lze nabíjet i z powerbanky. Ústní sprcha AquaFloss je vybavena časovačem a funkcí Paměť, která si pamatuje naposledy použitý režim. Díky funkci DIY si můžete nastavit intenzitu tlaku vody přesně podle vašich představ a vytvořit si tak vlastní režim.

Kompaktní design a chytré funkcePrevence zubního kazu a zánětu dásní

U AquaFloss Compact C300 máte na výběr z pěti čistících režimů, díky kterým si čištění zubů plně přizpůsobíte. Do nádržky o kapacitě 300 ml můžete kromě vody nalít i ústní vodu pro extra porci svěžesti a hygieny. Tryska sprchy je otočná o 360 stupňů a dostane se i do těch nejmenších mezizubních prostor, odkud odstraní až 99 % zubního plaku. Spolu se sonickým kartáčkem snižuje riziko vzniku zubního kazu i zánětu dásní a ušetří vás nepříjemných návštěv stomatologa i nečekaných výdajů.

Prevence zubního kazu a zánětu dásníPřizpůsobí se vašim potřebám

Díky funkci DIY si můžete nastavit intenzitu tlaku vody přesně podle vašich představ, a to v rozmezí 8-110 PSI. Součástí sprchy je 6 speciálních trysek (3× Standard, 1× Orthodontic, 1× Periodontal, 1× Dental Plaque), navržené pro různé potřeby:

  • Standard - Slouží k odstraňování plaku z mezizubních prostor a linií podél dásní.
  • Orthodontic – Ortodontická tryska pro odstraňování plaku ze zámečků a drátků rovnátek a dalších těžko dostupných míst.
  • Periodontal – Parodontální tryska pro čištění parodontálních kapes pomocí gumové špičky.
  • Dental Plaque – Slouží k efektivnějšímu odstraňování usazeného plaku okolo implantátů, korunek a můstků.Technologie StreamTrue®

Mikrobublinky vytvořené z vody a vzduchu jsou pod vysokým tlakem vháněny do mezizubních prostor a tím účinně odstraní až 99 % zubního plaku a nečistot z těžko přístupných míst.

Technologie StreamTrue<sup>®</sup>Technologie PulseTrue®

Přístroj je schopný v režimu Pulse vytvářet pulsní vlny, které snižují a zvyšují intenzitu proudění vody. Díky tomu masíruje dásně, prokrvuje je a napomáhá tak jejich regeneraci.

Technologie PulseTrue®5 režimů čištění

Sprcha nabízí 5 režimů čištění s různými intenzitami tlaku (8-110 PSI), od těch nejnižších až po hloubkové čištění.

5 režimů čištěníFunkce DIY

Díky funkci DIY si můžete nastavit intenzitu tlaku vody přesně podle vašich představ a vytvořit si tak vlastní čistící režim.

Funkce DIY1 nabití = 14 dní

Na jedno nabití vydrží baterie 14 dní a díky USB kabelu lze nabít i z powerbanky. Je tak ideální na cestování.

1 nabití = 14 dníČasovač

Se správnou dobou čištění vám pomůže automatický časovač, který po 2 minutách sprchu automaticky vypne.

ČasovačFunkce Paměť

Sprcha AquaFloss Compact C300 je vybavena funkcí Paměť, která si pamatuje naposledy použitý režim.

Funkce Paměť6 trysek v balení

Součástí balení je 6 různých druhů trysek C-series, sprchu tak může využívat celá rodina. Další trysky pro různé dentální potřeby lze případně dokoupit.

6 trysek v baleníOtočná hlavice 360°

Hlavice trysky je otočná o 360 stupňů, takže snadno vyčistí všechna zákoutí vašich úst.

Otočná hlavice 360°Nádržka 300 ml

Nádržka o objemu 300 ml vystačí na vyčištění celého chrupu a zároveň je dostatečně kompaktní. Kromě obyčejné vody jí můžete naplnit ústní vodou pro extra svěžest.

Nádržka 300 mlDvojí možnost plnění

Nádržku můžete pohodlně naplnit buď odejmutím celé nádržky, nebo pomocí odklopení víka.

Dvojí možnost plněníVodotěsný design

Sprcha je opatřena vodním krytím IPX7, můžete jí používat i ve sprše.

Vodotěsný designParametry

Výdrž baterie 14 dnů (2x denně 2 minuty)
Režimy 5 (Soft, Medium, Strong, Pulse, DIY)
Časovač Ano (2 minuty)
Paměť Ano
Doplňkové hlavice C-series (Standard, Orthodontic, Periodontal, Dental Plaque)
Objem nádržky 300 ml
Nabíjení USB kabel
Rozsah tlaku 8 – 110 PSI
Rozměry 63 × 304 × 68 mm (š x v x h)
Hmotnost 239 g
Voděodolnost IPX7Obsah balení

  • Ústní sprcha AquaFloss Compact C300
  • Náhradní trysky C-series – 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal
  • USB kabel
  • Pouzdro na trysky
  • Koženkový obal
  • NávodZobrazit celý popis