Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + chrastítko

1 týden
870 Kč 719 Kč bez DPH

klubová s registrací 827 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1057642
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + chrastítko
Vulli Dárkový set -…
870 Kč

Popis produktu

NOVINKA - Dárkový set z kolekce Sophiesticated zahrnuje: 

  • žirafa Sophie: vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, první dětská hračka stimulující všechny smysly dítěte. 
  • chrastítko "Srdíčko": lehké, dokonale přizpůsobené pro drobné dětské ruce, snadno uchopitelné a jednoduché na manipulaci.
  • dárková taška + kartička určená pro vepsání přání 

Věk: 0 měsíců +

Rozměry: 215 x 65 x 225 mm


Žirafa Sophie - první dětská hračka, která stimuluje všechny smysly dítěte!

Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (uši, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění bolavých dásní dítěte při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku a potravinářské barvy a je pro dítě naprosto bezpečná.

Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

Čich: Specifická vůně přírodního kaučuku (ze stromu Hevea) umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

Stejně jako u všech artiklů z kolekce Sophiesticated, i tento nový set obsahuje dárkovou tašku a kartičku určenou pro vepsání přání 

Doporučený věk: 0 měsíců +

Rozměry žirafy: 10 x 5 x 18 cm 

Chrastítko "srdce"

Chrastítko je lehké a navržené tak, aby jej snadno uchopily i malé dětské ruce. Na srdíčku jsou přívěšky s kamarády žirafy Sophie: s myškou Josephine, želvou Margot a ptáčkem Kiwi. 
V chrastítku jsou kuličky, které při pohybu vydávají zvuky. Jasné barvy pobízí dítě k objevování.

Dítě může chrastítkem třást, aby slyšelo cinkat medailonky a kuličky uvnitř chrastítka. Jeden medailonek na chrastítku je měkký, dítě jej tak může žvýkat a tím si ulevit od bolesti dásní. 

Doporučený věk: 3 měsíce+

Stejně jako u všech artiklů z kolekce Sophisticated, i tento nový set obsahuje dárkovou tašku a kartičku určenou pro vepsání přání.


Zobrazit celý popis