Zavolejte nám (Po-Pá 8-16:30)

Doprava zdarma

Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + mazlík

1 týden
1 059 Kč 875 Kč bez DPH

klubová s registrací 1 006 Kč
Zajímá mě, jak získat cenu s registrací

Kód produktu: P1056965
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Vulli Dárkový set - žirafa Sophie + mazlík
Vulli Dárkový set -…
1 059 Kč

Popis produktu

Můj první dárkový set - žirafa Sophie & mazlík
Nová kolekce „Sophiesticated“

Doporučený věk: 0 měsíců+

Krásné dárkové balení obsahuje: hračka žirafa Sophie z 100% přírodního kaučuku a měkký mazlík pro vaše miminko s držákem na dudlík. K setu je zahrnuta dárková taška a kartička určená pro vepsání přání.

Rozměry: 240 x 65 x 270 mm

Rozměry žirafy: 10 x 5 x 18 cm 


Žirafa Sophie (0 měsíců +) - první dětská hračka, která stimuluje všechny smysly dítěte!

Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (uši, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění bolavých dásní dítěte při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku a potravinářské barvy a je pro dítě naprosto bezpečná.

Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

Čich: Specifická vůně přírodního kaučuku (ze stromu Hevea) umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

Stejně jako u všech artiklů z kolekce Sophiesticated, i tento nový set obsahuje dárkovou tašku a kartičku určenou pro vepsání přání 

Maznáčik s klipom na cumlík (0 mesiacov+)

Jemné farby a príjemný upokojujúci pocit a pohodlie dieťaťa!

Vaše dieťatko si tohto krásneho maznáčika s žirafou Sophiou priam zamiluje. Praktický maznáčik je dodávaný spolu s pásikom na suchý zips Velcro® na uchytenie cumlíka a kapsou pre dokonalú hygienu. Ľahký a ľahko uchopiteľný, hlava žirafy Sophie a jej nôžky a päť uzlíkov, jeden v každom rohu. Tento veľký maznáčik je perfektný na pomaznanie a vaše dieťatko ho bude priamo milovať. 
Možno prať v práčke pri teplote 30 ° C.

Zobrazit celý popis